Saro sympatycznym aśramem

Partnerzy

O inspiracji

Nowoczesna STODOŁA od Unyoked stanowi fuzję architektury i rewitalizacji regionu. Jak piszą o sobie – są pradawnym lekiem na nowoczesne czasy. W istocie, wychodzą nam naprzeciw. My przybliżymy Wam jedną z ich STODÓŁ – Saro.Unyoked specjalizują się w łączeniu ludzi z naturą i wprowadzania pozytywnych zmian w pokoleniu, które jest coraz bardziej oderwane od świata. Współpracując z właścicielami ziemi, na której stawiają STODOŁY, mają nadzieję odblokować dziką przyrodę na niewykorzystanych w inny sposób obszarach własności i pomagają generować dodatkowy dochód, jednocześnie pomagając ludziom ponownie połączyć się z florą.

Australijska nowoczesna STODOŁA o wdzięcznym imieniu Saro (nie mylić z Sarą), znalazła swoją ostoję w Yarram. Jak podaje Unyoked – „Saro jest dla Ciebie, jeśli chcesz poczuć skutki zanurzenia w naturze, ale nie jesteś jeszcze gotowy na pikantną przygodę”. Saro stoi na terenie farmie premakultury i zwrócona jest w kierunku doliny. W ten sposób widoki są nieziemskie, a obcowanie ze zwierzętami gospodarskimi zapewnione.

Skup się na sobie pośród szumu wierzb. Saro pozwoli Ci odetchnąć i zbliżyć się do natury, jednak nie w kompletnym odosobnieniu. STODOLE daleko do aśramy, ponieważ w niedalekiej odległości znajduje się posiadłość.

Skorzystaj z medytacyjnych dobrodziejstw natury, słysząc przepływ wody i wpatrując się w wiejące na wietrze wierzby. Odosobniony, ale dzielący posiadłość z innymi poszukiwaczami przygód, wybierz Saro, jeśli chcesz zbliżyć się do natury, ale mieć spokój ducha, że nie jesteś tam całkowicie sam.

Co oferuje wnętrze Saro? Łóżko otulone przeszkleniem, energię pozyskiwaną z dobra słońca, miejsce na ognisko. I przede wszystkim ciszę i spokój, aby odnaleźć swojego ducha. Bez zbędnych luksusów Saro czaruje swoją prostotą, jednak mniej znaczy więcej. Zwróciliście uwagę na czerń zewnętrza? Jeśli jesteście fanem deski wpisującej się w ten styl – zajrzyjcie do Wood of Fire bądź Degmedy.

Zajrzyjcie do zakładki „Do wynajęcia” i ruszcie na przygodę!

Lokalizacja: Yarram, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA