Więź z naturą w Sequoia House

Do wynajęcia
Kategorie: Domy wypoczynkowe
Partnerzy

O inspiracji

Sequoia House swoją nazwę zawdzięcza swojemu otoczeniu, a dokładniej sekwojom rosnącym nieopodal potoku. Idealne miejsce na obiekt wypoczynkowy prawda?

Na terenach północnej Kalifornii mieści się tak zwana butikowa bryła z dachem dwuspadowym w kształcie litery A. Jak piszą właściciele Sequoia House – „Wierzymy, że między otoczeniem Sequoia House a szczęściem istnieje silna więź”. Jesteś miłośnikiem połączenia stylu rustykalnego z nowoczesnością? Oddaj się sile natury i wybawieniu komfortu w niewielkiej odległości od zgiełku miasta.

Dwupokojowa Sequoia House, to bryła z połowy wieku, jednak wszystkie oryginalne detale dobrze zachowano. W jej wnętrzu kuszą 2 łóżka typu queen-size. Widok z sypialni na poddaszu zapiera dech. Tutaj możesz śmiało stąpać boso – bowiem podłoga otuli twoje stopy ciepłem z systemu grzewczego zamontowanego pod posadzką. Nie zapominajmy o sauna suchej z prysznicem na zewnątrz. Dodatkiem domku jest kominek, jednak korzystanie z kominka dozwolone jest od października do kwietnia. Naturalnie w zależności od kwestii zagrożenia pożarowego zgłaszanych przez lokalną straż pożarną.

Więcej opcji wypoczynkowych znajdziesz w naszej zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Cazadero, Kalifornia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt