Skandynawska harmonia

LHM
Partnerzy

O inspiracji

Piękna STODOŁA z 5 sypialniami, 2 pokojami, 3 łazienkami, sauną i przestronną kuchnią / salonem z kominkiem, dużymi oknami i wysokim sufitem.

Z holu przechodzi się do dużego salonu z kominkiem i dużymi powierzchniami okiennymi. Otwarte rozwiązanie prowadzi do dużej, dobrze wyposażonej części kuchennej z wyspą kuchenną i miejscem na dużą jadalną. Z kuchni wyjście na taras. Na drugim końcu salonu znajduje się korytarz z przejściem do dwóch sypialni oraz dużej łazienki z sauną. Duża główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę.

Na drugim piętrze znajduje się hol/salon z dołączoną łazienką oraz gabinet/sypialnia. Na jednym końcu korytarza znajduje się część sypialna z własnym korytarzem, garderobą i dwiema uroczymi sypialniami. Sypialnie mogą być wyposażone w dwa wykonane na zamówienie okrągłe podwójne łóżka. Na drugim końcu korytarza znajduje się duża sala telewizyjna z wbudowanymi łóżkami. Duże okna w pokoju telewizyjnym oraz przeszklonymi drzwiami do holu dają wrażenie otwartej przestrzeni i wpuszczają dużo światła.

Lokalizacja: Norwegia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt