Stodoła nad Biebrzą, czyli wypoczynek w bliskości z naturą

WT ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

Jeśli szukasz miejsca, w którym leżąc rankiem w łóżku z kubkiem parującej kawy w ręce obejrzysz żywy spektakl buszujących za oknem zwierząt- dobrze trafiłeś. Jeśli klangor i śpiew ptaków jest najlepszą muzyką dla Twoich uszu- jesteś w dobrym miejscu.Stodoła nad Biebrzą to miejsce bliskie naturze. Tutaj za sprawą przeszklonej elewacji możesz obserwować żywy obraz, w postaci żerowisk bobrów, polowań lisów lub sokołów. Częstym widowiskiem są też przechadzki łosi, wypasy koziołków, a także przeloty setek gęsi i żurawi.

Stodoła położona jest w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, na uboczu miasta Goniądz. W odległości 350 m znajduje się restauracja, 700 m sklepy spożywcze, apteka, poczta oraz 1 km plaża. W odległości 6 km od Stodoły zaczyna się Carska Droga. Wzdłuż niej biegną liczne szlaki Biebrzańskiego Parku Narodowego. Muzeum Twierdzy Osowiec znajduje się 8 km od obiektu.

Ta nowoczesna STODOŁA jest dopracowana w każdym szczególe. Wyróżniają ją nietuzinkowe meble, ciekawe dodatki i komfortowe rozwiązania. Cały obiekt przeznaczony jest do dyspozycji gości na wyłączność. Na 160 m2 znajduje się salon z jadalnią i kuchnia oraz trzy sypialnie. Możesz przyjechać z całą rodziną bez obaw o poranną walkę o łazienkę. W Stodole nad Biebrzą znajdują się dwie łazienki i sauna z częścią wypoczynkową. Jeśli cenisz sobie przestrzeń będziesz oczarowany salonem, który jest otwarty do dachu. Na poddaszu użytkowym znajduje się sypialnia i część biurowa.

Tutaj nie doświadczysz nudy. Do dyspozycji gości jest 30 m2 tarasu i 6.000 m2 działki. W domu znajduje się kominek – koza, duża biblioteka oraz luneta do obserwacji zwierząt i gwiazd.

Dowiedz się więcej o stodole nad Biebrzą i wynajmij tutaj.