Dom należący do gwiazdy Hollywood szuka nowego właściciela

Partnerzy

O inspiracji

Nieruchomość wyceniona na 3 miliony dolarów to nie tylko unikatowy dom, ale też studio nagrań, osobny domek dla gości oraz bujny ogród.Szykowny dom, który ostatnio należał do aktorki Zooey Deschanel, znajduje się na wzgórzach Hollywood w Los Angeles. Nieruchomość została zaprojektowana w 1933 roku przez architekta Ralpha S. Loringa. Od tego czasu była domem dla wielu celebrytów, w tym Marka Ruffalo, który był właścicielem w latach 2004 i 2009, i to właśnie on przekazał klucze do domu aktorce Deschanel.

Cała nieruchomość to wyjątkowo cenna w tej okolicy kryjówka, do której można uciec od zgiełku miasta i sławy. Dom ma trzy sypialnie i trzy łazienki, a sama rezydencja główna to blisko 280 m2. Oryginalne detale mieszają się tu z nowoczesnymi udogodnieniami, a wszystkie pomieszczenia mają wyjątkowy, przytulny charakter. Duża kuchnia wyposażona jest w ręcznie robioną kuchenkę La Cornue, marmurowe blaty oraz dużą, centralną wyspę. Dalej znajduje się też wypełniony światłem pokój, który jest idealnym miejscem na popołudniowy bankiet. Stąd tylko kilka kroków do wyłożonej drewnem biblioteki z wbudowanymi półkami.

Na terenie nieruchomości znajduje się jeszcze duży, wolnostojący dom dla gości, który ma wysokie sufity i designerskie wykończenia. Jest tu też pełnowymiarowy domek, który idealnie nadaje się na domowe biuro, nie wspominając już o w pełni wyposażonym studiu nagraniowym. Poszczególne konstrukcje łączą brukowane chodniki, na które cień rzucają piękne, stare drzewa.

Lokalizacja: Hollywood,USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA