Tropiki w sercu Wioski Wakacyjnej

Wioska Wakacyjna Radawa

Partnerzy

O inspiracji

Wioska Wakacyjna Radawa to nie tylko nowoczesne STODOŁY i domki tipi! To największa strefa basenów zewnętrznych w okolicy!

Któż nie kocha kąpać się w basenie? W Strefie Basenowej Wioski Wakacyjnej może to robić każdy, niezależnie od wieku! Dbamy o świetną zabawę, komfort jak i bezpieczeństwo dla najmłodszych. Mamy płytki brodzik dla najmłodszych, ale również baseny dla dzieci oraz dorosłych. Dzięki licznym zjeżdżalniom oraz fontannom zabawa w wodzie nie ma końca! – tu nie można się nudzić. Całość utrzymana jest w fantastycznym klimacie wypoczynku – wysypany wokół Strefy Basenowej piasek sprawi bowiem, że poczujecie się u nas jak na prawdziwej plaży!

30 domków letniskowych, Strefa Basenowa oraz Strefa Bistro – oto nasza Wioska Wakacyjna w Radawie. To nowoczesny kompleks rekreacyjny, w którym stawiamy na relaks oraz aktywny wypoczynek. Otaczające nas piękne, dziewicze lasy Podkarpacia oraz zastosowane przez nas proekologiczne rozwiązania sprawią, że odpoczniesz u nas w harmonii z naturą! Mamy dla Was dwa rodzaje domków: domek tipi oraz STODOŁA.

Już dziś zarezerwuj pobyt w tym egzotycznym miejscu! Zajrzyj do zakładki Wioski Wakacyjnej na łamach nowoczesnej STODOŁY lub śledź codzienność obiektu na Instagramie oraz Facebooku.