True North Cabin

True North Cabin
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

True North Cabin nad jeziorem Superior na półwyspie Keweenaw w stanie Michigan to kwintesencja leśnego odosobnienia. Podjazd otoczony drzewiastym zagajnikiem doprowadzi Cię do domku nad brzegiem jeziora. Najpierw jednak usłyszysz szum fal.

Las, skalisty brzeg oraz jezioro – wakacyjna idylla otaczająca True North Cabin przeniesie Twoją duszę oraz ciało w inny wymiar. Napawaj się skalistym wybrzeżem konglomeratu i zainspiruj się frachtowcami, lokalną dziką przyrodą i rozgwieżdżonym niebem z idealnym punktem obserwacyjnym.

Właściciele kupili domek, aby być bliżej kolarstwa górskiego Copper Harbor i narciarstwa na górze Bohemia, które są wielkimi atrakcjami tego obszaru. Leśny zakątek zaprojektowano w Portland w stanie Oregon, jako domek narciarski w latach 1950-60. Historia jego początków jest obecna w murach True North Cabin. Bowiem plany architektoniczne wiszą na ścianie obok kuchni. Na początku 2019 roku właściciele przebudowali większość True North Cabin, aby pasowała do stylu rustykalnego-nowoczesnego. Nowoczesne dodatki obejmują nowe urządzenia i w pełni zmodernizowaną łazienkę. Jednak jak podkreślają: „Jak przy każdej renowacji, zawsze nad czymś pracujemy! Ostatnio dodaliśmy większy taras, aby powiększyć przestrzeń wypoczynkową!”

Domek posiada 2 sypialnie. Otwarty plan piętra i poddasze wpuszczają naturalne światło. W kabinie nie ma Wi-Fi ani usługi komórkowej, co stanowi dodatkowy bonus. Jest telefon stacjonarny do użytku gości. Oldschool, prawda?

Marzysz żeby wyrwać się z codzienności? Zapraszamy do zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Eagle Harbor, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

True North Cabin