Wielkoformatowe płyty betonowe dodatkiem w nowoczesnej architekturze

Contractors

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Contractors jako producent betonu architektonicznego upiększa nowoczesne budownictwo już od 2009 roku. Tym razem w swoim portfolio mogą pochwalić się betonową innowacją, która będzie wieńczyć każdy nasz krok. Chodzi bowiem o wielkoformatowe płyty betonowe.

Wielkoformatowe płyty betonowe stosuje się na ścieżki, wejścia, schody lewitujące, tarasy oraz inne powierzchnie płaskie po których kroczymy. Zastosowań produktu od Contractors jest wiele – jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Z kolei efekt wizualny oraz jakość szyte są na miarę nowoczesnej architektury – bezkonkurencyjnie i na najwyższym poziomie.

Wykorzystując prefabrykaty z góry znamy konkretny efekt wizualny, co w przypadku wylewanego betonu nie zawsze jest możliwe do przewidzenia. Płyty z betonu architektonicznego dzięki swoim właściwościom stanowią wdzięczny materiał pod względem wytrzymałościowym i wizualnym – stanowiąc tło dla roślin i architektury. Kolejnym szczegółem odróżniającym wielkoformatowe płyty betonowe od tradycyjnej kostki betonowej – oprócz jakości wykończenia – są ich duże rozmiary np. 100×200 cm.

Kto powiedział, że beton musi być nudny? Ostatnie lata pokazały, że beton ma różnorakie zastosowania – od artystycznie wyrzeźbionych ścian wewnątrz domu po solidne wejście do ukochanego budynku. Wszystko to w pełni estetycznym wydaniu. Firma Contractors podbój rynku rozpoczęła w momencie, kiedy beton nie jawił się jako pożądany surowiec, jednak przekuli jego niszowość w królujący we wszelakich aranżacjach niezbędnik.

Nie zapominajmy – wszystkie produkty z betonu architektonicznego Contractors produkuje według odpowiednio dobranej receptury i pod ścisłą kontrolą technologa. W ich ofercie znajdziecie choćby dekoracyjne płyty z betonu architektonicznego, donice betonowe i oczywiście wielkoformatowe płyty betonowe.

Bądźcie na bieżąco z nowinkami w świecie betonu architektonicznego i śledźcie Contractors na ich Facebooku oraz Instagramie. Zapraszamy również do ich zakładki – tam znajdziecie wszelakie informacje na ich temat.

Tekst: nowoczesna STODOŁA