Wizualne wyrafinowanie

Besim Krosa
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Ciemna drewniana fasada robi mocne wrażenie. W połączeniu z nowoczesnymi, współczesnymi elementami tworzy dynamiczny kontrast, który przyciąga wzrok i jest – nie oszukujmy się – piękny. Wnosi poczucie wyrafinowania i elegancji na zewnątrz STODOŁY. Ta wizualizacja jest projektem Besima Krosa, jednak można śmiało pomylić bryłę z realizacją.

Włączenie betonu, cegły i drewna do wnętrza STODOŁY nadaje przestrzeni niepowtarzalny charakter. Niezależnie od preferencji współczesnego, industrialnego wnętrza, czy ciepłego, tradycyjnego stylu, materiały te podkreślają piękno i charakter bryły i jej przestrzeni. Dodają poczucia solidności i uziemienia, zapewniając trwałą i długotrwałą strukturę. Surowa, industrialna estetyka betonu zapewnia wizualny kontrast z ciepłą cegłą, tworząc intrygującą dychotomię, która nadaje pazura.

Zimą równowaga materiałów jest idealna do stworzenia przytulnej i zachęcającej atmosfery, a beton i cegła dodają przestrzeni odrobiny wyrafinowania i poczucia trwałości. Ciepły blask ognia w metalicznym kominku może być idealnym punktem centralnym zimowego spotkania, a betonowa podłoga może zapewnić stabilną powierzchnię. Połączenie materiałów tworzy harmonijną równowagę między rustykalnym urokiem a nowoczesnym wyrafinowaniem.

Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wizualizacja:

Studio Krosa