Wypoczynek w zgodzie z naturą

Domki Widokowa

Partnerzy

O inspiracji

Tu życie płynie wolniej a natura jest bliżej niż myślisz. 

Stworzyliśmy dwa klimatyczne domki typu STODOŁA z widokiem na Beskidy. Przyjedź do Gilowic (powiat żywiecki) i odpocznij w wyjątkowym miejscu. Obiekt położony jest u stóp Beskidu Małego, a nasza działka graniczy z  malowniczym lasem, który zachęca do kojących, relaksacyjnych spacerów. 

Każdy z domków jest w innych kolorach. Odnajdą się tu zwolennicy jasnych i boho wnętrz, jak i eleganckich, ciemnych przestrzeni. Sam obiekt znajduje się w pięknym malowniczym miejscu, blisko lasu. Zasiądź wygodnie na tarasie, zrelaksuj się oraz zaczerpnij odrobiny przyjemności z kąpieli w balii z gorącą wodą. Temu wszystkiemu towarzyszyć Ci będzie niezapomniany widok na Beskidy.

Na najmłodszych czeka również moc atrakcji takich jak plac zabaw, piaskownica oraz kula spinaczkowa. Wolny czas można miło spędzić również przy palenisku, grillu lub w altance – z równie wyjątkowym widokiem na las i góry. Zrelaksuj się i odpocznij blisko natury. Widokowa to cudowne miejsce, aby odpocząć od codzienności.

Więcej o domkach przeczytasz w zakładce na naszej stronie, a także śledząc codzienność obiektu w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.