ZAHO LIGHTING – człowiek, światło, wnętrze

Zaho Lighting

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

O nas

Powstaliśmy z fascynacji światłem i jego oddziaływania na jakość życia. Oprawa oświetleniowa to dla nas nie tylko konstrukcja i design, ale przede wszystkim jakość światła, która wpływa na samopoczucie człowieka. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Polsce. Stosujemy komponenty elektroniczne i diody LED najlepszych światowych producentów.

Stylowe i funkcjonalne lampy na wyciągnięcie ręki

Zastanawiasz się, dlaczego produkty ZAHO LIGHTING to najlepszy wybór dla Ciebie? Musisz wiedzieć, że wykonywane przez nas unikatowe oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne stanowi wyjątkowe połączenie walorów estetycznych oraz użytkowych. Oprawy, których jesteśmy producentem, pięknie zdobią daną przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego charakteru. W trakcie projektowania określonych systemów oświetleniowych zwracamy też szczególną uwagę na funkcjonalność ich użytkowania. Zaopatrz się w wybrane modele i przekonaj się osobiście o praktyczności ich zastosowania!

Systemy oświetleniowe sprzyjające dobremu samopoczuciu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość wydzielanego przez nasze lampy światła w znacznym stopniu oddziałuje na komfort pracy i odpoczynku domowników. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane diody LED  znajdujące się w naszych oprawach emitowały odpowiednią temperaturę barwową oraz o właściwie dobranym natężeniu.

Wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie z najwyższej półki

W naszej firmie chcemy zapewnić Ci bogaty wybór opraw oświetleniowych. Dlatego też na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o nowości produktowe. Chcesz, aby wybrane oświetlenie odznaczało się oryginalnym designem? Jako producent i jednocześnie podmiot odpowiadający za projektowanie najwyższej klasy systemów oświetleniowych wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom we wspomnianym aspekcie. Przekaż specjalistom z ZAHO LIGHTING wskazówki dotyczące wymiarów, kształtu oraz kolorystyki lamp. Uwzględnimy otrzymane wytyczne w trakcie projektowania danej przestrzeni. Jako producent wsłuchujący się w potrzeby klientów w razie konieczności doradzimy Ci także wybór najlepszego rozwiązania.

CZŁOWIEK, ŚWIATŁO, WNĘTRZE – to nasza myśl przewodnia w projektowanych przestrzeniach. Zapraszamy do kontaktu z nami www.zaho.pl. Odkrywaj na bieżąco nasze nowości na Instagramie, Facebooku oraz Pintereście!