Zalety markiz do okien dachowych VELUX

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Wśród akcesoriów zewnętrznych do okien dachowych VELUX mamy do wyboru markizy przeciwsłoneczne sterowane manualnie MHL oraz markizy sterowane solarnie SSS. Zaletą markiz przeciwsłonecznych jest ochrona przed słońcem i upałem, bez ograniczeń w dopływie światła dziennego we wnętrzu. Z kolei delikatna funkcja zaciemniająca markiz nadal umożliwia nieograniczony widok za oknem.

Najprostszym modelem markiz VELUX, są markizy MHL obsługiwane manualnie z prześwitem 15%. Procent prześwitu chroni szybę przed nagrzewaniem i tym samym redukuje ciepło nawet o 76%. Markizę można zwinąć całkowicie, a obsługa z wnętrza jest równie prosta i komfortowa.

Do okien dachowych VELUX można również zamontować markizy sterowane solarnie w wersji SSS. Zasilanie takich markiz stanowi bateria słoneczna, która gromadzi energię niezbędną dla 100 cykli pracy markiz. Markizę obsługuje się przez dołączoną do produktu klawiaturę naścienną.

Pewnym zaskoczeniem jest fakt, że markizy spełniają funkcję wyciszającą, gdyż tłumią odgłosy deszczu.

Markizy VELUX objęte są 3 letnią gwarancją i sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ponadto od strony wizualnej prezentują się lekko i niezmiernie elegancko.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami VELUX od firmy FOLNET oraz do śledzenia codzienności firmy FOLNET na mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.

Markizy VELUX od

FOLNET