Crow’s Hermitage

Crow's Hermitage
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Crow’s Hermitage to gustownie przekształcona kamienna STODOŁA z widokiem na ruiny opactwa z XIII wieku. Idealna lokalizacja do zwiedzania wschodniego wybrzeża i Dublina.

STODOŁĘ przekształcono w 2008 roku. Posiada teraz wygodną i zachęcającą część dzienną i kuchnię na otwartym planie z dwuosobową sypialnią na antresoli. Odsłonięte kamienne ściany i dębowe belki są uzupełnione luksusowymi meblami i przytulnym piecem opalanym drewnem.

Kuchnię wyposażono w płytę gazową, kuchenkę mikrofalową, lodówkę z zamrażalnikiem. Jest wystarczająco dobrze wyposażona, aby zadowolić zapalonego kucharza. Do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicem i toaleta. Część dzienna jest przytulna z wygodną kanapą, piecem opalanym drewnem oraz mnóstwem interesujących i niezwykłych książek na temat historii, flory i fauny Irlandii. Małe schody prowadzą do sypialni na antresoli z wygodnym podwójnym łóżkiem, schowkiem na ubrania i wspaniałym widokiem na ogród i okolicę.

To romantyczne miejsce chętnie wybrane przez nowożeńców, ale nie tylko. W tym magicznym miejscu już dwie przyszłe panny młode powiedziały „tak” swoim wybrankom!

Lokalizacja: Ardcath, Irlandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole