MAAJO

Maajo Boutique Hotel
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

MAAJO to projekt będący pasją rodziny i dążeniem do stworzenia idealnego domu wakacyjnego. Miejsce, w którym można doświadczyć poczucia spokoju, które dodaje nam wewnętrznej siły i pewności siebie. Piękne, relaksujące i minimalistyczne wnętrza w stylu nordyckim w połączeniu z kojącą atmosferą Morza Bałtyckiego i urokliwymi łąkami pozwalają Gościom zaznać prawdziwego spokoju.

Duże szklane powierzchnie pozwalają zanurzyć się i ponownie połączyć z pięknem wiejskiej przyrody. Bez opuszczania komfortu miejskiego życia. Minimalistyczne wnętrze nie odwróci uwagi od cudów, które czekają na zewnątrz: majestatycznych sosen, wdzięcznych jałowców i tajemniczych wrzosów graniczących z naturalną nadmorską łąką. Drewno, len i szkło – te materiały tworzą przyjemne połączenie rustykalnego i nowoczesnego wnętrza. Miejsca jest wystarczająco dużo dla całej rodziny lub grupy 5 przyjaciół! Znajduje się w nim przestronne łóżko małżeńskie, wygodny materac dwuosobowy zwijany oraz ładny, rozkładany pojedynczy materac.

Domy MAAJO wyposażone są w najefektywniejsze systemy rekuperacji i klimatyzacji, które zapewnią chłód latem i ciepło zimą. „Wierzymy w zrównoważony rozwój – wspólną odpowiedzialność za naszą planetę. Dlatego nasze domy budujemy z drewna klejonego krzyżowo, pochodzącego z etycznych źródeł. Do wykonania elewacji wybraliśmy technikę opalanego drewna, ponieważ jest to najbardziej naturalny sposób zabezpieczenia domu przed warunkami atmosferycznymi. I wydobywa ukryte piękno drewnianej faktury” – mówią twórcy.

Lokalizacja: Valgalciems, Łotwa
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole