Suki

Unique Homestays
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Nazwany na cześć koncepcji, która uczy rozkoszy wyrafinowania, elegancji i znakomicie przeprowadzanych ceremonii parzenia herbaty, Suki to luksusowy dom na plaży w Kornwalii.

W ramach planu emerytalnego właściciele szukali inwestycji w wynajem wakacyjny, która zapewniłaby dochód i okazjonalną ucieczkę od Bristolu. Rozważali wiele rozsądnych opcji, zanim zdecydowali się na starą drewnianą chatę na klifie. Chociaż chata nie nadawała się do współczesnego życia, znajdowała się na własnościowej działce z niesamowitymi widokami na zatokę Whitsand.

Z zewnątrz przypominający męską oazę, wewnątrz natomiast zachwyca kobiecym stylem. Przywołujący atmosferę tradycyjnej japońskiej herbaciarni, ten luksusowy dom na plaży ma cechy romantycznej kryjówki, ale ze skromnym akcentem. Dzięki aromatycznej wannie z hydromasażem z drewna cedrowego, szklanym ścianom i innowacyjnej okładzinie z ekologicznego drewna, Suki przenosi estetykę Japonii do sekretnego zakątka Kornwalii. Wnętrza zostały wykonane przez stolarza, który w przeszłości pracował jako budowniczy łodzi. Wyczuwalne w dotyku gipsowe ściany zmieniają odcienie w miarę poruszania się po domu.

Lokalizacja: Torpoint, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole