Na sprzedaż: 49 Encina DR

David Allen Smith
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Wyjątkowo rzadka okazja, aby doświadczyć wzniosłego życia w głównej dzielnicy Miramonte w Carmel Valley. Jedna z agencji nieruchomości Tim Allen Properties wystawiła na sprzedaż uderzający rustykalny, nowoczesny kompleks zaprojektowany przez Davida Allena Smitha.

Bogata w prywatność z ogrodzonym wejściem i wysadzanym drzewami obwodem, nieruchomość oferuje rozległą panoramę naturalnych krajobrazów. Zza granic nieruchomości przy 49 Encina DR rozciąga się widok na pasmo górskie Santa Lucia oraz na Pacyfik.

Dzięki materiałom organicznym, masywnym szklanym oknom i obszernemu wnętrzu, nieruchomość 49 Encina DR płynnie utrzymuje przepływ wewnątrz i na zewnątrz. Jak to w Kalifornii bywa, bryła oferuje bezproblemowe życie w stylu kurortu, zachowując jednocześnie intymne przestrzenie. Rozłożona na blisko 1,5 hektarowej działce, cała nieruchomość została skrupulatnie odnowiona. W granicy działki mieści się główna rezydencja o powierzchni ponad 325 merów kwadratowych oraz dom dozorcy o powierzchni prawie 93 metrów kwadratowych. Jednak to nie wszystko, adres 49 Encina DR przewiduje również dom gościnny z sypialnią, łazienką i salonem. W ramach nieruchomości znajdziecie tutaj również basen, przestrzeń spa oraz ogromną przestrzeń zewnętrzną.

Jak pisze agencja nieruchomości – „Ten rzadki klejnot, który nie ma sobie równych i znajduje się we własnym świecie, jest gotowy na kolejnego właściciela”. Za… $7,495,000. My zaoferujemy bardziej przyziemną ofertę – zajrzyjcie do zakładki „Do wynajęcia” i udajcie się na zasłużony odpoczynek.

Lokalizacja: Carmel Valley, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

David Allen Smith