Aktywny wypoczynek w Campo Resort

Campo Resort

Partnerzy

O inspiracji

Nowoczesny kompleks domków położony w dolnośląskim Zieleńcu, który co roku przyciąga fanów sportów zimowych, kolarstwa i wędrówek górskich.

Campo Resort to trzy prywatne domy typu nowoczesna STODOŁA, które  tworzą wspaniałą krajobrazową kompozycję – niczym w alpejskiej wiosce. Wszystkie domy zwrócono swoimi przeszklonymi ścianami w tę samą stronę oraz usytuowano je w taki sposób, aby zagwarantować gościom pełną prywatność, jednocześnie zapewniając niezakłócony niczym widok na góry i las.

Elementem rozpoznawczym budynków jest minimalistyczna, antracytowa elewacja, która płynnie przechodzi od cokołu poprzez ściany, aż po pokrycie dachowe. W jednej ze ścian szczytowych wszystkich budynków, zwróconej w kierunku górskich widoków, umieszczono panoramiczne okna, które otwierają dom na naturę i doskonale łączą wnętrze z otaczającą go przyrodą. Bez wątpienia zapewniają też niecodzienne widoki dla osób przebywających zarówno na parterze jak i na poddaszu.

Na parterze wypocząć można w salonie z dostępem do tarasu, a także skorzystać z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego z jadalnią. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie ze wspólnym balkonem o powierzchni 12 metrów kwadratowych.  W domu mieszczą się dwie łazienki, które znajdują się zarówno na parterze jak i na piętrze. Największym atutem tego miesca jest prywatna narciarnia, w której goście zimą bezpiecznie schowają sprzęt narciarski i wysuszą buty, a latem mogą przechowywać swoje rowery.

Campo Resort to miejsce w którym spędzisz aktywnie czas oraz odetchniesz i zapomnisz o codzienności. Po tak intensywnie spędzonym dniu, zrelaksujesz się w przestronnym i klimatycznym domku o wysokim standardzie, który jest idealnym miejscem dla rodziny czy też grupy znajomych.

Rezerwacji dokonacie bezpośrednio na stronie Campo Resort. Zachęcamy do śledzenia ich codzienności w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie. Więcej zdjęć i informacji dotyczących obiektu znajdziecie w zakładce na naszej stronie.