Portorykański Baez-Haus

Sylvia DeMarco LA FINCA VICTORIA
Partnerzy

O inspiracji

Baez-Haus został zaprojektowany we współpracy z artystą Rogelio Baez przy użyciu koncepcji Bauhausu i odniesień morskich.

Koncepcja Bauhaus odnosi się do szeroko pojętej prostoty. Podstawą wnętrza w duchu Bauhausu stanowi przestrzeń z optycznie wydzielonymi strefami o różnych i jasno zdefiniowanych funkcjach oraz dużą ilością światła. Rzeźbiarska struktura Baez-Haus, jak również jej siostra bliźniaczka, zostały zbudowane z metalu, aby przewyższyć temperamentną karaibską pogodę. Później otulono je w drewno, aby osiągnąć nostalgię drewnianej chaty. Domy Baez położono na wysokim punkcie lądu i mają najwspanialsze widoki na posiadłość i ocean.

Każdy pokój Baez-Haus urządzono indywidualnie z dbałością o szczegóły, meble w stylu vintage oraz piękne oświetlenie. Każdy z nich jest naprawdę wyjątkowy. Materace i prześcieradła wykonano z bawełny organicznej, a każdy pokój ma własny balkon i prysznic na świeżym powietrzu. W pokojach znajdują się również domowe olejki do dyfuzorów oraz domowe herbaty. Właściciele jednak ostrzegają, schody w Baez-Haus są bardzo pochyłe!

Więcej miejsc wypoczynkowych tutaj!

Lokalizacja: Vieques, Portoryko
Tekst: nowoczesna STODOŁA