Bent Apple Farm – rustykalna STODOŁA właściciela Bena

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Historia powstania stodoły Bent Apple Farm rozczula, ponieważ właściciel i pomysłodawca jako model, użył domku dla lalek, którym bawiła się w dzieciństwie jego mama. Jednak nowoczesna STODOŁA Bent Apple Farm, nazywana potocznie Stodołą Bena, to tak naprawdę uratowana stodoła z Hoosick. Jej dusza liczy około 200 lat!Budowa Bent Apple Farm trwała prawie 2 lata i jak podkreśla właściciel, każda deska z oryginalnej 200-letniej stodoły została wykorzystana w obecnej, nowoczesnej STODOLE. Rustykalność stodoły przeplata się z romantycznym wpływem amerykańskich westernów.

Bent Apple Farm, czyli Stodoła Bena, liczy dwie sypialnie oraz dwie łazienki, a ciepłem otula ogień z pieca opalanego drewnem. Do dyspozycji jest sauna oraz wanna z hydromasażem. Wszystko to okraszone zapierającym w dech piersiach widokiem gór, który można podziwiać z tarasu rustykalnego budynku.

Właściciel – Ben Sargent, jak tylko czas mu na to pozwala, pełni rolę marzycielskiego klucznika, który służy pomocą, radą oraz towarzystwem.

Jeśli jesteście zainteresowani wypoczynkiem w nowoczesnej STODOLE, zajrzyjcie do naszej zakładki STODOŁY do wynajęcia.

Lokalizacja: Vermont, Stany Zjednoczone