Ciesz się chwilą w Odpoczywaj w Naturze

Odpoczywaj w naturze

Partnerzy

O inspiracji

Za oknem jeszcze nawet nie przedwiośnie, zimno, wietrznie i deszczowo. W takich sytuacjach dobrze jest wspomnieć i przypomnieć sobie coś miłego i ciepłego. A tak właśnie jest w Odpoczywaj w Naturze. Jest to magiczne miejsce z najpiękniejszymi zachodami słońca…. pod słońcem! Tworząc te miejsce, zakochaliśmy się w cudownych widokach, które otaczają Odpoczywaj w Naturze. Teraz już wiemy, że nie tylko my jesteśmy nimi zachwyceni. Potwierdzają to WSZYSCY odwiedzający nas goście. Jest to „Nasze” miejsce, przez duże „N”, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Jeśli potrzebujesz spokoju, wytchnienia lub najzwyczajniej w świecie musisz zebrać myśli, lokalizacja Odpoczywaj w Naturze zapewni Ci wszystko to, czego będziesz potrzebował. Jesteśmy już tak wysoko, że latem nie dolatują do nas nawet komary, a zimą dłużej leży śnieg. Droga, którą będziesz podążał, prowadzi tylko do nas, a za domami zaczyna się las. Wszędzie dokoła towarzyszyć Ci będzie przyroda – stąd możesz Odpoczywać w prawdziwej  Naturze.

Przyjedź z psem, kotem lub innym pupilem, ale pamiętaj że teren nie jest ogrodzony. W zamian za to możesz popijać poranną kawę obserwując sarny biegające po pobliskich łąkach. Uwierz nam na słowo, warto! A po całym dniu wędrówek, czeka Cię najlepsze i najpiękniejsze, podziwianie zachodów słońca siedząc w balii lub zażywając kąpieli w saunie.

Tego nie da się zapomnieć, stąd magia tego miejsca, które działa jak magnes. Ty też daj się przyciągnąć….

Zapraszamy do Odpoczywaj w Naturze!

A jeśli nie możesz przyjechać, śledź nas i obserwuj na Facebooku oraz Instagramie.