Beztroskie życie w Drovers’ Bough

Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

STODOŁOWY domek wybudowany na podwyższeniu imituje domek na drzewie. W istocie jest on nowoczesną STODOŁĄ wśród drzew. Poznajcie Drovers’ Bough.W angielskim hrabstwie Herefordshire pośród konarów drzew ukryty jest Drovers’ Bough – w wolnym tłumaczeniu – Konar Droversa. Zatem nowoczesna STODOŁA to jedno z drzew, a zarazem miejsce wypoczynku. Drovers’ Bough wpisuje się w zalesione otoczenie oraz sam w sobie jest naturą. Położony blisko kilometr od jakiejkolwiek drogi publicznej, głęboko u podnóża Gór Czarnych. Z dzikimi i wspaniałymi widokami na Złotą Dolinę po odległy horyzont. Jedynie śpiew ptaków zakłóca absolutną ciszę. Marzenie.

Po wejściu po długich, dębowych schodach, drzwi frontowe wciągają swojego gościa w wielką otwartość wnętrza. W części codziennej światło wpada przez duże południowe okno otaczające zalesiony krajobraz.

Wiosną miejsce to tętni od biegu jagniąt i porywa zapachem polnych kwiatów. Wybierz się na wędrówkę i znajdź dzikie orchidee, spotkaj zająca lub wydrę. Ha! Odkryj wodospady w dolinie poniżej – zawsze płynące i będące domem dla rzadkich angielskich raków. W mroźną zimową noc ciepło unoszące się z dębowych podłóg (ogrzewanie podłogowe) i migoczące światło z pieca na drewno będą dokładnie tym, czego potrzebujesz po długim spacerze. Relaks w gorącej kąpieli w otoczeniu marokańskiego tadalaktu. Niech woda źródlana z Black Horse Wood zadziała swoją magią.

Niezależnie od tego, czy czytasz książkę przy ognisku, huśtasz się na hamaku w słońcu, czy grillujesz na drewnie wiśniowym, właściciele są pewni, że będziesz cieszyć się prywatnością i spokojem Drovers’ Bough.

A więcej miejsc wypoczynkowych znajdziesz tutaj!

Lokalizacja: Golden Valley, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA