Dziki Dom idealny na swawolne ferie zimowe

Partnerzy

O inspiracji

Bieszczady są piękne i niepowtarzalne – wie o tym każdy, kto chociaż raz tutaj był. Zachwycają niezmiennie o każdej porze roku. W pewnym sensie dlatego, że czas częściowo się tu zatrzymał. Zatrzymał się w dzikich szlakach i przydrożnych polanach. Zatrzymał się w połoninach i w szacunku do tego co naturalne. Zatrzymał się w Dzikim domu.Dziki dom położony jest w Bieszczadach u podnóża gór, a na ich tle wygląda jak dodatkowy element naturalnego krajobrazu. To właśnie połoniny z definicji porośnięte trawami, były dla Właścicielki inspiracją przy wyborze bryły i elewacji budynku. Ten niezwykły projekt stał się lokalną atrakcją, dla schodzących ze szlaku turystów. Nietuzinkowa elewacja, intryguje swoją formą, wydobywa minimalistycznie zaprojektowaną bryłę, a jej ascetyczny kolor jest jedynie scenografią do szaleństwa barw zdobiących wnętrza budynku.

W Dzikim domu znajdziecie wszelkie współczesne udogodnienia. Zaskoczy Was nowoczesny i oryginalny design i dbałość o detale. Pastelowe kolory i dobrej jakości materiały sprawią, że poczujecie się tutaj jak w domu. Do dyspozycji turystów w Dzikim domu udostępniono 3 niezależne apartamenty, każdy posiada własną kuchnie i łazienki. Apartamenty wynajmowane są w całości bądź osobno, łącznie mieszczące 15 osób.

Dziki dom to świetny pomysł na ferie zimowe. Zlokalizowany w Wetlinie, czyli sercu Bieszczad i jednocześnie miejscu, z którego wychodzi najwięcej szlaków. Położony u podnóża gór, ale z łatwością dostępny, dzięki komfortowej drodze dojazdowej. Dziki dom jest świetnie zlokalizowany. W jego okolicy spotkacie liczne atrakcje. Na terenie obiektu powstaje właśnie lodowisko przeznaczone wyłącznie dla użytku Gości. Niedaleko, bo tylko 10 minut samochodem znajduje się kameralny wyciąg narciarski „Kalenica”. Bieszczady, to także przepyszne jedzenie. W pobliżu Dzikiego domu znajdziecie kilka restauracji, z których najbardziej polecamy karczmę „Paweł Nie Całkiem Święty”.

Przyjedź i przekonaj się sam jak piękne są Bieszczady i jak nie powtarzalny jest Dziki dom.
Zajrzyj na profile Dzikiego Domu na Facebook i Instagram.

Lokalizacja: Wetlina, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Gospodarz

Dziki Dom