Heartwood Treehouse – sielskość domku na drzewie

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Heartwood Treehouse jak podają pomysłodawcy to miejsce na relaks, regenerację sił i ożywienie. nowoczesna STODOŁA swoje miejsce znalazła na… drzewie – a przecież to na drzewo uciekaliśmy w dzieciństwie od wszelakich trosk.„Zrelaksuj się w koronach drzew i pozwól swoim kłopotom zniknąć”. Dzięki Heartwood Treehouse można cieszyć się stylowym połączeniem kunsztu i luksusowych wnętrz w fuzji z dziecięcym szaleństwem. Do domku prowadzą ręcznie zbudowane schody od strony południowej – z nich rozpościera się widok na walijskie doliny oraz płynącą przez nie rzekę Banwy. Ach, nie od parady nowoczesna STODOŁA nosi miano domku na drzewie! Ogromny dąb wkomponowano w taras, obok którego ustawiono balię opalana drzewem.

Przed przeszkloną balustradą nie zasłaniającą widoków, można usiąść z dowolnym napitkiem w dłoni i rozkoszować się ciepłem odkrytego paleniska. Powiecie – domek na drzewie i ogień, wątpliwe – jednak w Heartwood Treehouse zadbano o najwyższe bezpieczeństwo.

Kuchnię zdobią blaty z łupka, w salonie odpręża skórzana sofa z widokiem na wzgórza. Sypialnia kusi łóżkiem królewskim i wolnostojącą wanną – w pakiecie z widokiem! Wygodna skórzana sofa oferuje widok na panoramę wzgórza. A przytulny kominek na drewno zapewni ciepło w chłodne wieczory. Można również zrelaksować się oglądając telewizor z płaskim ekranem. Stodołowe DIY w Heartwood Treehouse oferuje blat na umywalkę, który został ręcznie wykonany ze starego dębu, z kolei lustro również za pomocą siły ludzkich dłoni wykonano z drewna wyrzuconego na brzeg plaż wybrzeża Walii Północnej.

Jeśli kusi Was sielskość Heartwood Treehouse, koniecznie zajrzyjcie do zakładki „Do wynajęcia” i wyruszcie w Polskę!

Lokalizacja: Welshpool, Walia
Tekst: nowoczesna STODOŁA