Hinoki House z 1976 roku

Thamby Kumaran Tyler Chartier
Partnerzy

O inspiracji

Rezydencja dziedzictwa Pacific Rim, innymi slowy Hinoki House to rezydencja zaprojektowana i zbudowana przez mistrza rzemiosła Thamby’ego Kumarana, jego mentora Ichikawę Kihei i Michaela Singera. Tradycyjne japońskie rzemiosło w stylu słupowo-belkowym łączy się tutaj z klasyczną kalifornijską wrażliwością projektową, aby stworzyć wypełnione światłem pokoje oraz silne poczucie formy i materialności.

Zbudowana w 1976 roku przez zespół utalentowanych budowniczych, rzemieślników i rzemieślników, ta wyjątkowa posiadłość położona jest na dzikiej łące, otoczonej z dwóch stron cyprysowymi żywopłotami w zasięgu Oceanu Spokojnego. Za bramą wejściową i prywatnym ogrodem Hinoki House znajduje się dom o prostym wyrafinowaniu. Składająca się z dwóch sypialni, dwóch łazienek, niestandardowej kuchni, dolnego piętra na otwartym planie, rozległych tarasów i oddzielnego studia garażowego, ta nieruchomość jest idealnym miejscem na ucieczkę od zgiełku współczesnego życia.

Słyszeliśmy, że można wynająć Hinoki House. Jeśli jednak USA nie są w Twoim zasięgu, sprawdź nasze rodzimy obiekty wypoczynkowe w zakładce „Wypocznij w STODOLE”.

Lokalizacja: Mendocino, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA