Kabiny GIRD – przyciągające wzrok i nadające industrialnego, surowego tonu każdemu pomieszczeniu

WT ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

Kabiny GRID – 100% loftowego charakteru

Czarna kabina prysznicowa to hit w łazienkowych trendach. Przyciąga wzrok i nadaje industrialny, surowy ton każdemu pomieszczeniu. Dlatego warto zapoznać się z najnowszym produktem od RIHO Polska – kabiną GRID.

Co wyróżnia kabiny GRID na tle innych? Przede wszystkim są to czarne, matowe profile wykonane z malowanego proszkowo aluminium, które przymocowano po zewnętrznej stronie szkła. Takie rozwiązanie, wraz ze starannie dopracowanymi detalami: masywnymi uchwytami, widocznymi śrubami czy solidnymi wspornikami, zapewnia kabinom GRID 100% loftowego charakteru.Szkło hartowane o grubości 6 mm, z którego produkowane są kabiny GRID, otrzymało certyfikat CE, potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo materiału. Ponadto zadbano o to, by utrzymanie go w nieskazitelnej czystości było jak najprostsze: po wewnętrznej stronie zamiast czarnych, aluminiowych profili zastosowano czarny nadruk maskujący, więc szyba jest całkowicie płaska. Dodatkowo, szkło pokryto powłoką RIHO Shield, która chroni powierzchnię przed osadzaniem się mydła, kamienia i innych nieczystości.

Również od strony technicznej kabiny GRID cechują się wyjątkowymi rozwiązaniami. Ramowa konstrukcja zapewnia kabinom stabilność oraz wysoki stopień szczelności. Element stały i drzwi są uniwersalne, a to oznacza, że sami zdecydujemy czy zamontujemy drzwi po prawej czy po lewej stronie, oraz czy element stały będzie zainstalowany przy ścianie czy w narożniku kabiny. Co więcej, drzwi posiadają mechanizm unoszący je przy otwieraniu oraz otwierają się na zewnątrz i do środka. Ich ciche zamknięcie zapewnia magnetyczna listwa domykająca.

Seria GRID obejmuje: drzwi do wnęki, kabiny prostokątne, kabiny typu walk-in oraz parawany nawannowe.

Dowiedz się więcej o kabinach GRID – www.riho.com/pl/products/douche/douchedeuren