Kelp Bed Oceanfront sąsiadem morskiej fauny

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Propozycja wypoczynkowej ucieczki na dziś to Kelp Bed Oceanfront, ponieważ „urlopujemy” również w większym gronie. Co ma dla nas do zaoferowania ta kanadyjska bryła?

Kelp Bed Oceanfront to drewniany dom o wielu dwuspadowych dachach, usytuowany na skraju Oceanu Spokojnego. Mnogość przeszkleń w tej rezydencji sprawia, że ocean jest tylko na wyciągnięcie ręki. Pssst… Sprawdź propozycję przeszkleń od Multiko. 🙂 Bowiem Kelp Bed Oceanfront zlokalizowany jest przy samym wybrzeżu! Do plaży doprowadzi Cię bezpośrednia dróżka. Jeśli usłyszysz w nocy różne odgłosy, będzie to najpewniej foka lub lew morski.

Kelp Bed Oceanfront może pochwalić się pięciogwiazdkową renomą, jednak uważamy, że na jego urok składa się zarówno luksusowe wnętrze, jak i krajobraz zewnętrza. To wprost idealna lokalizacja na wypad z grupą znajomych. Bryła została wzniesiona w koncepcji drewnianej ramy oraz najnowszych technik energooszczędnych. Wnętrze kusi otwartym planem, tu kuchnia i jadalnia współgrają ze sobą.

Jak piszą właściciele: „Oglądaj ptaki pelagiczne, foki, a czasem wieloryby. Wykorzystaj nasz dom jako bazę wypadową do zwiedzania Dzikiego Zachodniego Wybrzeża Vancouver Islands”. Jordan River to niewielka miejscowość na zachodnim wybrzeżu wyspy Vancouver. Czasami określane jako podwórko Victorii, ponieważ znajduje się nieco ponad godzinę jazdy od miasta. Miejscowość jest popularna wśród surferów, ponieważ oferuje jedne z najlepszych surfingu na wyspie Vancouver. Jest również centralnie położony w centrum wielu pięknych plaż, parków i szlaków turystycznych. W tym miejscu zjednoczysz się z naturą.

Więcej wypoczynkowych obiektów znajdziesz w naszej zakładce „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Jordan River, Kanada
Tekst: nowoczesna STODOŁA