Osiedle nowoczesnych STODÓŁ

Kategorie: Domy ceglane
Partnerzy

O inspiracji

Projekt 5 wysokiej klasy współczesnych domów powstał na terenie farmy w Appledore w hrabstwie Kent.Magpie Farm, czyli „Srocza Farma” oferuje kolekcję mieszkań z 4 sypialniami, z towarzyszącymi garażami, ogrodami i zagospodarowaniem terenu na terenie dawnego folwarku. Plan terenu zapewnia przemyślany układ, który maksymalizuje prywatną przestrzeń rekreacyjną i ogranicza widoczność dzięki sprytnemu projektowi. Architektura inspirowana jest tradycyjnymi formami i materiałami, które nawiązują do otoczenia i dobrze komponują się z sąsiednią architekturą.

Otaczające tereny tereny mieszkalne są zagospodarowano tak, aby uzupełniać pobliski kontekst i krajobraz. W projekcie zachowano istniejący staw, do którego można uzyskać dostęp z niektórych nieruchomości Magpie Farm.

Appledore znajduje się pomiędzy Tenterden i New Romney. Jest to atrakcyjna miejscowość ze średniowiecznymi domami i XIV-wiecznym kościołem św. Piotra i Pawła. We wsi znajduje się poczta, wiejski sklep, przyjazna lokalna knajpa i sklepy z antykami. Sama wieś ma bogatą historię, która sięga czasów rzymskich.

Istnieją dwa rodzaje domów, z których wszystkie wyposaży się w ogrzewanie podłogowe, wspaniałe współczesne kuchnie i łazienki oraz jasne, przestronne wnętrze. Domy mają 4 lub 5 dużych dwuosobowych sypialni, otwarty układ do parteru oraz duży taras zewnętrzny i prywatne ogrody. Jest także dostęp do dużej przestrzeni wspólnej na tyłach osiedla. Wszystkie domy posiadają garaże na dwa samochody, z dodatkowymi miejscami parkingowymi od frontu. Dostępny jest również parking dla odwiedzających.

Lokalizacja: Appledore, Wielka Brytania
Tekst: nowoczesna STODOŁA