Odetchnij lasem podczas spotkania kobiet w Patoki. Dom i las

Patoki. Dom i las

Partnerzy

O inspiracji

Odetchnij lasem to autorskie spotkanie dla kobiet, którego organizatorem jest obiekt wypoczynkowy Patoki. Dom i las. Kiedy? Już 11 czerwca 2023 – czasu zostało niewiele, by poobcować z naturą w sercu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Co to za wydarzenie?

Mindfulness to praktyka polegająca na ćwiczeniu umysłu w celu zachowania dobrego zdrowia, zwiększenia energii życiowej oraz oczyszczaniu umysłu. Jest to doskonały sposób na redukcję stresu i wyciszenie. Według definicji mindfulness to świadome skierowanie swojej uwagi na to, czego doznaje się w danej chwili. Bądź tu i teraz.

W trakcie spotkania Odetchnij lasem by 'Patoki. Dom i las.’ zabierzemy Cię w podróż w głąb siebie, swojego ciała i duszy. W otoczeniu lasów Puszczy Bolimowskiej, na terenie i w najbliższym otoczeniu leśnej chaty w Patokach weźmiesz udział w wyjątkowych zajęciach, warsztatach i rytuałach przygotowanych w taki sposób, aby efekt „odetchnij lasem” pozostał w Tobie przez wiele kolejnych dni.

Kim są prowadzący oraz jakie zajęcia poprowadzą?

W programie czekają na Was zajęcia jogi kundalini z elementami dźwiękoterapii, warsztaty botaniczne oraz sesja kąpieli leśnych według japońskiej filozofii shinrin-yoku.

Zajęcia poprowadzą:

Kasia Olszewska (Sangat) – nauczycielka Jogi Kundalini certyfikowana przez Kundalini Research Institute.

Adam Markuszewski (Leśnespacery.pl) – twórca koncepcji Leśnych Spacerów Rozwojowych nawiązujących do japońskich leśnych kąpieli. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Kąpieli Leśnych.

Aleksandra Skowron-Pałka – (NaLi Natural) – technolożka kosmetyków, absolwentka Politechniki Łódzkiej, założycielka rzemieślniczej pracowni naturalnych kosmetyków Nali Natural.

Wszelkie informacje programowe oraz możliwość zakupu biletu wstępu znajdziecie na łamach strony Patoki. Dom i las. A dla tych, którzy nie zdążą zakupić biletu, śledźcie media społecznościowe obiektu – Instagrama oraz Facebooka – by zobaczyć relacje z wydarzenia.

Lokalizacja: Wycześniak, Polska
Tekst: nowoczesna STODOŁA