Okno na Ślężę – wypoczynek w zgodzie z naturą

Okno na Ślężę

Partnerzy

O inspiracji

Okno na Ślężę to nowoczesna STODOŁA, która znajduje się zaraz przy Ślężańskim Parku Krajobrazowym, u podnóża Ślęży. To miejsce, gdzie wypoczniesz w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku. Tutaj zregenerujesz siły, naładujesz dobrą energią, ale przede wszystkim odpoczniesz i pobędziesz blisko natury. 

Skąd pomysł na domek na wynajem

Większość naszego życia mieszkaliśmy w dużych miastach. Pandemiczny czas zmusił nas do dwutygodniowego pobytu w domku na wynajem, wśród natury i ku naszemu zaskoczeniu, nie chcieliśmy stamtąd wyjeżdżać! Spędzanie czasu z dala od miasta i bodźców zredukowało stres i pomogło naładować baterie. Zrodził się więc pomysł na dom na wynajem wśród natury, abyśmy umożliwili innym doświadczenie takiego stanu.

Początki obiektu

Szukaliśmy działki na odludziu z pięknymi widokami. Znaleźliśmy wymarzoną w obszarze Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Jeśli chodzi o dom, to od początku skupiliśmy się na budynkach w stylu STODOŁY, ponieważ uwielbiamy nowoczesną architekturę z dużymi przeszkleniami. Nasi goście przez duże okna mogą podziwiać widok na górę Ślężę (stąd nazwa – “Okno na Ślężę). Postawiliśmy na nowoczesne, przytulne wnętrza i aspekt zdrowotny w postaci sauny. Wynajem traktujemy jako naszą pasję. Chcemy, aby nasi goście prawdziwie wypoczęli podczas pobytu.

Plany na przyszłość

Cały czas rozwijamy nasz obiekt. W drugim kwartale tego roku planujemy postawić balię, a także będziemy rozwijać ogród. Słuchamy feedbacku naszych klientów, aby nasze miejsce kojarzyło się z błogim odpoczynkiem wśród natury i w pięknych wnętrzach.

Wiosenna promocja

Jeśli masz ochotę na chwilę wytchnienia, przyjedź do nas, bo warto. Przygotowaliśmy wiosenną promocję na 4 i 5-dniowe pobyty w tygodniu, w marcu i kwietniu. Zamiast 2750 zł za 5-dniowy pobyt zapłacisz 2250 zł, a za 4-dniowy 1900zł zamiast 2200zł. Znajdź swój wymarzony termin pomiędzy niedzielą, a piątkiem i skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez naszego Facebooka czy Instagram.

Za projekt domu oraz jego realizację odpowiada Widokowy.pl.

Zachęcamy do  śledzenia codzienności Okna na Ślężę w ich mediach społecznościowych, a także zapraszamy do odwiedzenia zakładki obiektu na naszej stronie, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne dane do kontaktu.