Pięknie odnowiony Airstream w rękach muzyka z Nashville

Partnerzy

O inspiracji

Ryan Hunter Sanchez, muzyk z Nashville w amerykańskim stanie Tennessee, który od jakiegoś czasu poszukiwał nowego domu i biura, uznał, że przyszedł moment, by wyruszyć w trasę. Postanowił więc połączyć wszystko w jednym i znalazł idealne rozwiązanie. Z pomocą projektantów odnowił stary kemping Airstream z 1969 roku, nawiązując do najlepszej epoki takich pojazdów.Cała przygoda zaczęła się, kiedy trafił na zdezelowany, ale dobrze rokujący Airstream Sovereign. Kemping został całkowicie rozebrany do skorupy i zaczęły się prace nad jego odnowieniem i pełną modyfikacją do potrzeb artysty. Pomogła mu w tym firma z Georgii, NüAbode, która zajęła się nie tylko projektem, ale też przebudową przyczepy. Z kolei zespół Mavis The Airstream przemienił wnętrze w przytulny dom, w którym można nie tylko mieszkać, ale też pracować, przemieszczając się jednocześnie z jednego miejsca w drugie.

Prace wymagały całkowitej rozbiórki ścian wewnętrznych i podłogi, którą ostatecznie wykończono ciemnymi panelami winylowymi. Wszystkie ściany pomalowano na biało, wprowadzając ścianki działowe obite pobielanymi deskami.

– „Ryan lubi styl morski, więc postanowiliśmy zastosować go nieco we wnętrzu, wprowadzając ciepłe barwy, które dobrze komponują się z blatami w kolorze miodowym” – wyjaśniają projektanci. – „Zawsze lubimy też łączyć kolory w danej przestrzeni dywanem i tu udało się znaleźć idealny, starodawny chodnik, który łączy wszystko w spójną całość.”

W rezultacie powstała doskonała „kawalerka” dla muzyka, który większość czasu spędza w trasie.

Lokalizacja: Tennessee, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA