Rozgość się w Domki Ulkowo

Partnerzy

O inspiracji

Domki Ulkowo to kompleks 4 domków położonych niedaleko najpiękniejszej plaży w Słajszewie – gdzie nie zobaczysz w sezonie tłumów turystów. Nawet w najbardziej gorącym momencie sezonu zaznasz tu błogiej ciszy. Do tego raju prowadzi pachnący latem sosnowy las, zaś jesienią kwitną wrzosowiska. Z kolei zima nad morzem jest spokojna i urokliwa. Podczas spacerów z pewnością poczujesz mróz na policzkach, ale też pooddychasz świeżym powietrzem.  Zimowa aura na wybrzeżu tworzy niesamowite pejzaże, które na pewno Cię zachwycą.

Kiedy przyjdą siarczyste mrozy możesz skryć się w naszych ciepłych domach w Słajszewie. Domki są ogrzewane, dodatkowo podkręcić temperaturę można rozpalając żeliwny piecyk. Przyjeżdżając, możecie zostać po prostu pod miękką kołdrą i celebrować ciszę. A jeśli już uda Wam się wstać, to warto szykować się na seans w gorącej balii opalanej drewnem lub saunie z widokiem na zaśnieżone pola.

Więcej o tych urokliwych domkach dowiesz się z zakładki na naszej stronie. Zachęcamy też do śledzenia Domki Ulkowo na ich Facebooku oraz Instagramie.