Kreatywny kolektyw – światło w tunelu

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Nastały trudne czasy. Czasy, które przysparzają mnóstwo emocji, strachu, niepewności, ciężkiej pracy wolontariuszy i ogromnej niesprawiedliwości świata. Niektórzy zatrzymali się, by pomagać. To co robią Polacy jest wielkie.

Świetlane życie przedsiębiorców

Nasze życie, życie Kreatywnego Kolektywu toczy się dalej, póki co toczyć się będzie, wolniej bądź szybciej. Postanowiliśmy zmieniać wnętrza ciepłym oświetleniem, bo wkładamy serducho w każdą indywidualnie wykonaną lampę.

Jak powstaje nasze światło?

Selekcjonujemy uważnie deski. Docinamy co do milimetra. Szlifujemy ręcznie. Impregnujemy. Lakierujemy. Bejcujemy. Opalamy. Skręcamy. Kleimy. Uzbrajamy w elektrykę. Odbieramy jakościowo. Pakujemy. Wysyłamy. Warto wspomnieć, że wszystkie nasze lampy przechodzą testy w zewnętrznej jednostce certyfikującej by spełniały wymogi norm, zapewniając bezpieczne użytkowanie, co potwierdza deklaracja zgodności CE. Teraz pozostaje tylko ustawić lampę, włączyć do kontaktu i zrobić pstryk.

Dla kogo nasze światło?

Nie dla wszystkich, o nie. I to jest ok :). Bo my nie chcemy być we wszystkich domach. Rozkoszujemy się tym, że nasz produkt ma swoją cenę, powstaje w stosunkowo długim czasie, uważnie, z precyzją, co wymaga zaangażowania, perfekcji, świadomości, że robimy lampę na całe życie. Tam, gdzie natura, deska, kamień, cegła, nieład artystyczny, kwiaty, tam jesteśmy i my. Wpisując się we wnętrza z rozkoszą i smakiem.

Świetlne podziękowania

Zdjęcia, które oglądacie powstały dzięki życzliwości jednej z poznańskich restauracji ZA MUREM. Dziękujemy Joannie i Kubie za gościnę. Oni też codziennie tworzą dania o smaku nieba w gębie. A ich miejsce przygarnęło mnie jak zaczynała się moja przygoda z Poznaniem, dając schronienie, wygodne łóżko, możliwość macania aksamitnego nosa Basi (klaczy) i oczywiście strawę jakiej mało w Poznaniu. Jesteście wielcy! Dziękuję.

Lokalizacja: Poznań, Polska