Uderzająca architektonicznie przebudowa STODOŁY w Gloucestershire

Partnerzy

O inspiracji

Vale Farm to współczesna przebudowa STODOŁY, pierwotnie zbiór budynków rolniczych, które zostały połączone w piękną wiejską rezydencję w Gloucestershire w Anglii . Zaprojektowany przez Millar Howard Workshop projekt, obejmował drobiazgowe zszycie szeregu struktur o różnorodnym charakterze.

Architektura musi charakteryzować się doskonałym kunsztem i wielką dbałością o szczegóły, aby osiągnąć złożoną, wciągającą i ekscentrycznie wspaniałą całość. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu. Co pozwoliło architektom na stworzenie dwupoziomowego budynku z zapierającymi dech w piersiach widokami na okolicę Gloucestershire. Większość oryginalnych elementów zachowano, nadając tej nowoczesnej, ale tradycyjnej posiadłości element wyrafinowania. Zrównoważony rozwój był również na pierwszym miejscu podczas projektowania tej nieruchomości, w której zainstalowano pompy ciepła. Projekt trwał około 16 miesięcy i zakończył się późnym latem 2013 roku.

Co kochamy: Zabudowa STODOŁY jest bardzo wyjątkowa pod względem architektury i historii, zachowane detale nie tylko opowiadają o przeszłości, ale są przyjemne pod względem estetycznym. Chociaż istnieje kilka połączonych ze sobą budynków, przestrzenie wydają się harmonijnie przechodzić od jednego do drugiego i pięknie wtapiać się w krajobraz. Co myślisz o tej nieruchomości? Czy jesteś fanem renowacji STODÓŁ?

Rzuć okiem na kilka innych fascynujących przebudów STODOŁY, które opisywaliśmy w przeszłości tutaj

Lokalizacja: Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA