Variante – oryginalność ogrodzenia od Budmat

Budmat

Kategorie: Domy ceglane Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Nowoczesny design domów wymaga niebanalnej aranżacji, także ich otoczenia. Jeśli naszym zamysłem jest stworzenie bezpiecznej przystani dla swoich bliskich, warto postawić na trwałe, solidne ogrodzenie, które dodatkowo podkreśli piękno domu. Systemy paneli Variante marki Budmat to jedyna taka oferta ogrodzeń na rynku. Wysoka jakość stali, z której wykonano ten produkt, łączy się z nietuzinkową stylizacją, która nawiązuje do najmodniejszych rozwiązań estetycznych ostatnich lat.

Variante – skomponuj ogrodzenie

W nowoczesnym budownictwie, materiały budowlane łączą ze sobą względy praktyczne z wysoką estetyką. Nie inaczej jest w przypadku ogrodzeń Variante, które stanowią uniwersalne rozwiązanie. Szeroki wybór wariantów i rodzajów paneli sprawia, że ostatecznie to klient wybiera, w jaki sposób skomponuje swoje ogrodzenie. Możliwość pełnej personalizacji gwarantuje także szeroka gama kolorystyczna – Variante jest dostępne w kilkunastu kolorach z palety RAL, kompatybilnych z kolorami dachu i rynien od tego samego producenta. Teraz dach, rynny, podsufitka i ogrodzenie mogą być spójne materiałowo i kolorystycznie. Poziome lamele o różnej szerokości do wyboru, o niewielkim rozstawie reprezentują nowoczesne wzornictwo. Do wyboru dostępne są 3 warianty ogrodzeń (100, 150, 200), z których klienci mogą stworzyć dla siebie praktycznie nieograniczoną liczbę pomysłów na znakomicie wyglądające ogrodzenie. Budmat proponuje solidne, nowoczesne rozwiązania, o wyjątkowym kształcie i fakturze, z gwarancją jakości i koloru stali odporną na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Ciekawym i jedynym takim rozwiązaniem na rynku jest spakowanie ogrodzenia do jednej paczki. Kupując jedno opakowanie, otrzymujemy kompletny zestaw elementów niezbędnych do zbudowania i zamocowania przęsła między słupkami. “Paczka z Twoim ogrodzeniem” zawiera kompletne przęsło oraz prostą instrukcję montażu, dzięki której każdy majsterkowicz bez problemu poradzi sobie z samodzielnym zamontowaniem Variante. Niewielkie wymiary paczki sprawiają, że ogrodzenie bez problemu przewieziemy nawet samochodem osobowym, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

Uniwersalność w parze z oryginalnością

Warto także zwrócić uwagę na niezwykłą uniwersalność systemów paneli Variante. Pierwszym zastosowaniem, które przychodzi na myśl jest oczywiście wykonanie oryginalnego i nietuzinkowego ogrodzenia. Jednakże panele okazują się być jednak dużo bardziej wszechstronnym produktem. Doskonale sprawdzają się także w roli balustrady, przysłony balkonowej czy nawet jako ozdobny element elewacji.

Uniwersalne, solidnie wykonane materiały pobudzają kreatywność pracowników branży budowlanej, a nowoczesne budownictwo lubi czerpać z prostych, aczkolwiek eleganckich rozwiązań.

Takie jest Variante – jedno ogrodzenie, wiele możliwości.

Moc zastosowań paneli Variante oraz innych produktów od marki Budmat śledźcie na ich mediach społecznościowych – Instagramie, Pintereście oraz Facebooku. A po więcej informacji oraz artykułów o firmie zapraszamy do zakładki na łamach nowoczesnej STODOŁY.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Budmat.

+48 502 197 197
kontakt@budmat.com

Siedziba główna w Płocku:

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25
09-407 Płock, Polska

Centrum Dystrybucji Budmat Podhale
ul. Osiedle za Torem 1
34-471 Rogoźnik (k. Nowego Targu)

Centrum Dystrybucji Budmat Kujawy
Aleja Kazimierza Wielkiego 18
87-806 Włocławek

Partner

Budmat