Wiosenne Domki w Naturze

Domki w Naturze

Partnerzy

O inspiracji

Choć kapryśna pogoda solidnie daje nam się we znaki, odporni na każdą niepogodę z nadzieją wypatrujemy przebłysków słońca. Te pierwsze – wiosenne, zwłaszcza w nadmorskich okolicznościach napawają optymizmem. Powitaj wiosnę w uroczej miejscowości Lubiatowo, gdzie czas płynie nieco wolniej.

Wiosenny rozruch, czyli komfort przed sezonem

Jeśli szukasz przestrzeni wolnej od zgiełku, spalin i kakofonii miejskich dźwięków pobyt w Domkach w Naturze może się okazać receptą na wszystkie Twoje potrzeby. Korzyści, wynikające z urlopu wiosenną porą są nie do przecenienia; choć lubiatowskie plaże słyną z braku tłumów, urlop przed sezonem to nie tylko okazja do wyciszenia się, ale także niższa cena za pobyt. Mimo wyjątkowo zmiennej pogodowej aury coraz dłuższe dni zdają się być lekarstwem na jej kaprysy. Wyobraź sobie — te długie, nieśpieszne spacery wzdłuż linii brzegowej Morza Bałtyckiego przy pierwszych, ciepłych promieniach słońca oraz urok nadmorskiego krajobrazu, bogatego w kwitnące drzewa, krzewy i zieleniejącą trawę. Wiosną — w pełnym jej rozkwicie także w nas budzą się nowe pokłady energii – a my, Aktywni z Natury, mamy co najmniej kilka sposobów na jej pełne werwy spożytkowanie.

Naturalnie udany wypoczynek

Terapia jodem i naturalną witaminą D to uniwersalna recepta, którą każdy z nas doskonale zna. Mimo to, decydując się na pobyt w nadmorskich, zatłoczonych kurortach zapominamy o poświęceniu czasu na zdrowie i aktywny wypoczynek, w pełnym tego słowa znaczeniu. Lubiatowo — miejscowość, która posiada tyle samo uroku, ile możliwości spędzenia czasu jest doskonałym wyborem dla każdego, kto zamiast zgiełku wybiera ciszę, a kanapę zamienia na sport. Choć nie możemy obiecać ani doskonałej pogody, ani optymalnej temperatury Bałtyku, obiecujemy: Twój urlop – dla ciała i ducha, w otoczeniu pełnego rozkwitu wiosny, feerii kolorów i śpiewu ptaków, a także dzięki łagodnej, nieprzytłaczającej temperaturze sprawi, że nieprędko nas opuścisz. Mówiąc o Lubiatowie i naszych nowoczesnych Domkach, naturę możemy zamknąć w liczbach: Twój pobyt mierzyć będziesz 50 metrami do sosnowego lasu, kolejne 500 metrów czeka Cię do pobliskiego jeziora a niecałe 20 minut spacerem w zupełności wystarczy, aby ukoić zmysły szumem polskiego morza. Czy to nie brzmi jak plan doskonały?

Do naszych całorocznych Domków w Naturze zapraszamy o każdej porze roku: w ofercie posiadamy 8 komfortowych, nowoczesnych domków, skrojonych na miarę nawet najbardziej wymagającego Gościa. W standardzie znajduje się w salon z kominkiem, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia, dwie komfortowe sypialnie, duży ogród z tarasem i kompletem wypoczynkowym, a także przestrzeń do zorganizowania grilla. Codziennie sprawiamy, aby pierwszy pobyt naszych Gości był jednym z wielu pięknych powrotów.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki obiektu oraz śledzenia Instagrama i Facebooka Domków w Naturze.