Wypoczynek w duchu chill

Hill & Chill

Partnerzy

O inspiracji

Jeśli macie ochotę na wypoczynek w duchu “chill” – pełnym spokoju i ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków i szemrzeniem pobliskiego strumyka, chwil tu i teraz oraz niesamowitej bliskości natury to zapraszamy do naszych nowoczesnych STODÓŁ Hill & Chill.

Nasze domy położone są u stóp Gór Stołowych, na uboczu Kudowy Zdroju, w otulinie Parku Narodowego, bezpośrednio przy szlaku turystycznym. Jest to również znakomita baza wypadowa dla osób, które pragną aktywnie spędzić czas, polecamy pobliskie trasy narciarskie, rowerowe czy górskie szlaki piesze.

Obecnie w ofercie Hill & Chill mamy jedną STODOŁĘ z antresolą dla max 5 osób. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny o wysokości 7 metrów – centralne miejsce w naszym domku. W pełni wyposażony aneks kuchenny, który zapewnia pełną swobodę w przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny z pięknym widokiem na las. A także komfortowa łazienka oraz przedpokój.

Aktualnie w drugiej STODOLE, z pełnym piętrem, trwają prace wykończeniowe, planujemy oddać ją do użytku na początku grudnia, a więc tuż przed jakże malowniczym w naszych okolicach sezonem zimowym. W drugiej STODOLE pomieści się w komfortowych warunkach 6 osób.

Każda STODOŁA posiada bezpośrednie wejście na główny taras, gdzie przygotowaliśmy komplet mebli wypoczynkowych leżaki oraz grill węglowy. Drugi z tarasów znajduje się po przeciwnej stronie budynku, to miejsce, gdzie można cieszyć się odpoczynkiem obserwując dzieci bawiące się na naszym placu zabaw.

Do zobaczenia w Hill & Chill!

Bądź na bieżąco z ofertą, a także każdym dniem w Hill & Chill! Zapraszamy do ich zakładki oraz na media społecznościowe obiektu – Facebook oraz Instagram.

Hill & Chill

Gospodarz:

Hill & Chill