Wypoczynek w Kurka Chacie

Kurka Chata

Partnerzy

O inspiracji

Kurka Chata to domek na wynajem z sauną i jacuzzi na Podhalu. Położona w Nowym Targu nowoczesna STODOŁA stworzona została z myślą o beztroskim wypoczynku z dala od tłumów, jednocześnie dająca szybki dostęp do największych atrakcji Podhala. To świetne miejsce wypadowe zarówno w Gorce jak również nad jezioro Czorsztyńskie, ale także do Zakopanego i w Tatry – dzięki szybkiemu połączeniu PKP.

Kurka Chata to miejsce kameralne, stworzone z pasją oraz dbałością o jakość wypoczynku. Wiejski klimat okolicy, a jednocześnie bliskość miasta, to idealne połączenie pozwalające korzystać z uroku wsi i dobrodziejstw miasta – restauracji, wydarzeń kulturalnych. Wnętrza to połączenie wysokiej klasy materiałów z jasnym drewnem. Dobrej jakości tkaniny oraz dopracowane detale decydują o wyjątkowości tego miejsca.

Po aktywnie spędzonym dniu w górach lub leniwych spacerach na łonie natury, wygrzejesz się w saunie czy też skorzystasz z kąpieli w ruskiej bani z hydromasażem. Wieczory spędzisz przy ognisku, czytając dobrą książkę z naszej mini biblioteczki czy też podglądając przez teleskop niebo pełne gwiazd. Na najmłodszych czeka domek oraz strefa zabaw. Przyjedź i przekonaj się jak niewiele trzeba, aby wypocząć i spędzić cudownie leniwy czas z najbliższymi.

Zachęcamy do rezerwacji pobytu oraz śledzenia codzienności Kurka Chata na Facebooku oraz Instagramie.