Gold Top BARN

Canopy & Stars
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Po 100 latach działalności jako obora, Gold Top została przekształcona w miejsce na pobyt, które ma współczesny charakter i zapewnia wszelkie wygody, ale z jedną nogą, choć raczej raciczką osadzoną w rolniczej przeszłości. Gold Top BARN zdobią ściany z surowego gipsu i piaskowane deski podłogowe oraz efektowne złote i kolorowe kafelki.

W kuchni znajduje się pełnowymiarowa lodówka, nowoczesny piekarnik, a nawet zmywarka, a w łazience znajduje się zarówno prysznic, jak i dwustronna wanna. Z antresoli (na której znajduje się drugie podwójne łóżko) można podziwiać widok na pola, zatopić się w sofie i cieszyć się blaskiem kominka lub zanurzyć się w prywatnej wannie z hydromasażem opalanej drewnem z widokiem na pola. Krótka wędrówka po ogrodzie Gold Top zaprowadzi Cię do migotliwie oświetlonego mostu, gdzie znajdziesz się na własnej łące.

Możesz pożyczyć rowery lub wybrać się do Hutchings, aby odebrać zapasy od rzeźników i piekarzy, lub udać się nieco dalej wzdłuż łącza South Downs. Szlak South Downs Way doskonale nadaje się do pieszych wędrówek, w Shoreham można popływać w morzu, a około pół godziny drogi wiejskimi ścieżkami znajduje się The Fountain Inn. Na koniec dnia rozpal ognisko i usiądź wygodnie, aby obserwować gwiazdy, które są oszałamiające dzięki otaczającemu cię rezerwatowi. Możesz nawet usłyszeć pohukiwanie sowy lub szelest jelenia wychodzącego z lasu na pastwisko.

Lokalizacja: Horsham, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole