Inshriach Loghouse

Canopy & Stars
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Chata z bali znajduje się na farmie Instriach w Parku Narodowym Cairngorms. Ta chatka, osadzona w gnieździe drzew, jest magiczna na wiele sposobów. Z dużym ogniem i fotelem bujanym, z którego można obserwować dziką przyrodę, popijając herbatę Inshriach Loghouse stanowi błogi wypoczynek.

Wyobraź sobie, że jesteś w domku z bali, na zewnątrz pada deszcz, a ty jesteś w środku i siedzisz przytulnie przy ogniu, trzymając w ręku gorącą czekoladę i czytając książkę. Jak piszą właściciele: „Nie daj się zwieść, jednak w domku z bali może nie być bieżącej wody ani prądu, ale sygnał Wi-Fi jest nadal silny, jeśli chcesz pracować, to jest odpowiednie miejsce”. Najpierw docierasz do zielonej STODOŁY i wchodzisz na główny dziedziniec gospodarstwa, gdzie wita cię właściciel Walter. Londyńczyk, który wrócił do swoich korzeni do Szkocji. Tutaj opowiada o swojej pasji do robienia ginu i oprowadza Cię po okolicy.

Walter pomyślał o wszystkim, począwszy od dziwacznych pomieszczeń, w których można się zatrzymać, po saunę w boksie dla koni.

Lokalizacja: Highland, UK
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole