Tajemniczy ogród Glass House & SPA

Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Glass House & SPA znajduje się w idealnej lokalizacji, jaką obiekt wypoczynkowy może sobie tylko wymarzyć. Stoi on bowiem na wzgórzu w Monferrato wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 

Włoskie wakacje zaledwie 50 minut jazdy samochodem od Mediolanu? Poprosimy! Glass House & SPA stanowi idealną odskocznię dla dwójki osób. Romantyczny wyjazd z partnerem? A może przyjacielski wypad lub celebracja czasu z mamą? Ta szklana STODOŁA fantastycznie sprawdzi się na każdą okazję. Otoczy cię jedynie szkło, relaks oraz pełnia intymności. 

Glass House & SPA jest również dostępny na wydarzenia, takie jak sesje zdjęciowe w krajobrazie zmieniającym się o każdej porze roku. Zawsze tworząc nowe doznania od wiosennych kwiatów po intensywne światło lata, kolory jesieni, kontrast wewnętrznego klimatu umiarkowanego w porównaniu do zimowego śniegu lub otaczającej przyrody. Apartament otoczony jest ogrodem botanicznym o powierzchni 2000 m². Znajdziesz tam setki gatunków kwiatów i roślin specjalnie dobranych i zintegrowanych, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia o każdej porze roku.

Szklana STODOŁA stanowi w pełni funkcjonalny obiekt wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak choćby oczyszczacz powietrza czy system fotowoltaiczny o wysokim potencjale. Uniezależnia on apartament energetycznie. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój obiekt w całości zbudowano ze szkła, stali i drewna. Co więcej, Glass House & SPA to zdobywca nagrody Best BIO Spa Award 2021. Bowiem apartament wykorzystuje wyłącznie zieloną energię do usług sauny, zewnętrznego jacuzzi, łaźni tureckiej i chromoterapii.

Myślisz o wypadzie inspirowanym szklaną nowoczesną STODOŁĄ? Zapraszamy do naszej zakładki “Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Casale Monferrato, Włochy
Tekst: nowoczesna STODOŁA