Iron Click wizualnym dopełnieniem

Budmat

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Piękny dom to nie tylko perfekcyjnie zarysowana bryła w przyjaznym otoczeniu, ale także idealnie dopasowane elementy jak kolorystyka, dach czy ogrodzenie, które są zwieńczeniem każdego projektu. Wszystko ma znaczenie dla uzyskania oryginalnego, niepowtarzalnego efektu. Do domów w stylu nowoczesnej stodoły częstym, niejako naturalnym wyborem są panele dachowe, które świetnie komponują się, z charakterystycznymi dla tego typu budynków, dużymi przeszkleniami. Kiedy budynek ma prostą, nieskomplikowaną bryłę, warto postawić na pokrycie o łagodnej linii.

Iron Click od Budmat

Panele dachowe Iron Click marki Budmat dają o wiele więcej możliwości aranżacji niż klasyczna blacha na rąbek. Wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i pozwalają uzyskać niezwykle estetyczny i elegancki wygląd domu. Oprócz tradycyjnej gładkiej wersji panelu, mamy do wyboru opcję z mikrofalą niską i wysoką, z trapezem oraz z najnowszym rozwiązaniem – podwójnym profilem.

Czym się różnią te warianty? Standardowa gładka powierzchnia Iron Click to najbardziej uniwersalna opcja wspaniale komponująca się z tradycyjnymi i nowoczesnymi budynkami. Wersja z mikrofalą niską posiada subtelne przetłoczenia wzdłużne o bardzo niewielkich wartościach, co dodatkowo usztywnia panel i delikatnie rozprasza odbijające się światło. Mikrofala wysoka oprócz dodatkowego wzmocnienia dodaje pokryciu charakteru, podkreśla jego solidność i w niepowtarzalny sposób załamuje światło. Regularne przetłoczenia w kształcie trapezów to propozycja dla tych, którzy oprócz dodatkowego usztywnienia paneli poszukują niebanalnej faktury, która “ożywi” ich dach.

Podwójny profil

Najnowsze przetłoczenie, tzw. “podwójny profil” charakteryzuje się podwójnym wzdłużnym przetłoczeniem w kształcie trapezu. To rozwiązanie, oprócz oczywistego efektu wizualnego, dodatkowo zabezpiecza panele przed negatywnym oddziaływaniem napięcia powstającego w trakcie montażu. Podwójny profil łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z ponadczasowym designem. Wybierając ten wzór zyskujemy trwałość na długie lata i klasyczny wygląd dachu, który doskonale współgra z każdym budynkiem, od tradycyjnej bryły, aż po nowoczesną stodołę.

Warto wspomnieć, że panele dachowe Iron Click coraz śmielej “wchodzą” także na elewację nowoczesnej STODOŁY, zdecydowanie wzbogacając jej wygląd. Ściana zabezpieczona panelem jest łatwiejsza do utrzymania w czystości i nie wymaga tak częstego odświeżania jak elewacja wykończona tynkiem. Materiał, z którego wykonano Iron Click to najwyższej jakości stal, która przetrwa na pewno niejedno pokolenie. Użycie tego samego materiału do pokrycia dachu i choćby części elewacji pozwoli uzyskać efekt spójnego i nowoczesnego domu o wyrazistym charakterze. Producent rekomenduje “do kompletu” spójny system paneli VARIANTE – zarówno jako nowoczesne, eleganckie ogrodzenie posesji lub też jako balustrada, przesłona balkonowa czy element dekoracyjny.

Innowacyjność

Czym wyróżnia się Iron Click w porównaniu do tradycyjnej blachy na rąbek? To innowacyjny produkt klasy Premium z wieloma opatentowanymi rozwiązaniami. To odpowiedź na potrzeby nowoczesnego budownictwa, które poszukuje sprytnych rozwiązań podnoszących nie tylko walory użytkowe, ale także estetykę dachu. Panel posiada innowacyjny, wzmocniony zamek, który zapewnia precyzyjne łączenia wzdłużne. Co więcej, na końcu każdego z nich znajduje się idealnie dopasowana maskownica, która pozwala uzyskać perfekcyjny wygląd dachu, zasłaniając zakończenia zamka.

A przecież o to właśnie chodzi, aby było praktycznie, trwale i pięknie. Ciekawi Cię oferta paneli dachowych lub pokryć elewacyjnych od marki Budmat? Zapraszamy do ich zakładki oraz zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych firmy Budmat – InstagramuFacebooka oraz Pinterestu.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Budmat.

Tel: +48 502 197 197
E-mail: kontakt@budmat.com

Siedziba główna w Płocku:

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25
09-407 Płock, Polska

Centrum Dystrybucji Budmat Podhale
ul. Osiedle za Torem 1
34-471 Rogoźnik (k. Nowego Targu)

Centrum Dystrybucji Budmat Kujawy
Aleja Kazimierza Wielkiego 18
87-806 Włocławek

Partner

Budmat