Złap chwilę wytchnienia w Rest Rusinowo

REST Rusinowo

Partnerzy

O inspiracji

Miejsce stworzone z miłości do natury. Cztery drewniane domki w Rusinowie, gdzie spędzisz wyjątkowe chwile w majówkę i nie tylko. Tutaj spotkać możesz tylko ciszę, las i szum morza, które znajduje się tuż za ścianą lasu. Na plażę  doprowadzą Cię leśne ścieżki, a uwierz nam na słowo, spacer po plaży w wiosenne, ciepłe dni to coś wyjątkowego.

Nasze domy są całoroczne, co oznacza, że o każdej porze roku możesz korzystać z dobroci natury. Jeśli nie masz planów na majówkę, a potrzebujesz wypocząć, zrelaksować się i odetchnąć od codzienności, to zapraszamy do REST Rusinowa, gdzie każda z naszych nowoczesnych STODÓŁ wyposażona jest w prywatne jacuzzi osadzone na tarasie. Wyobraź sobie wieczorną kąpiel tak blisko natury, z niezapomnianym leśnym widokiem. Albo letnie kino w naszej wiacie wypoczynkowej, w której znajdziesz nie tylko projektor, ale również konsolę do gier. Jak tylko znudzi Ci się słodkie „nicnierobienie”, wskakuj na rower i przemierzaj kilometry na trasie rowerowej R10, gdzie czekają na Ciebie niezapomniane widoki.

Nie masz jeszcze planów na najbliższy urlop? Zabierz ze sobą swojego ukochanego pupila (u nas zawsze bezpłatnie) oraz przybywaj do REST Rusinowa.

Więcej o domkach dowiecie się z zakładki na naszej stronie. Zachęcamy również do śledzenia codzienności obiektu w ich mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie.