Produktowy wachlarz wyboru od Budmat

Budmat

Partnerzy

O inspiracji

Wymarzony dom to taki, który w 100% odpowiada naszym potrzebom i wyobrażeniom, ale także taki, który przetrwa kilka pokoleń. O bezpieczeństwie i trwałości budynku warto pomyśleć już na etapie budowy. Wybierając projekt nowoczesnej STODOŁY, szukamy solidnych materiałów w uniwersalnym, ponadczasowym stylu. Dom ma harmonizować z otoczeniem, ale jednocześnie wyróżniać się wysublimowaną estetyką. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe, dzięki zamówieniu kluczowych elementów domu od jednego producenta. I tak dla przykładu, w ofercie największego producenta stalowych materiałów dla domu – firmy Budmat dostępne są nie tylko pokrycia dachowe, lecz także dedykowane akcesoria, rynny, podsufitki i ogrodzenia, które dopełniają całości. Taki zestaw pozwoli uzyskać elegancki, bezpieczny i spójny dom, który zapewni bezpieczeństwo na długie lata.

Panele dachowe od marki Budmat

Idealnie dopasowany dach jest ukoronowaniem nieskomplikowanej, ale pięknej bryły nowoczesnej STODOŁY. Panel dachowy Iron Click wspaniale podkreśla estetykę domu, idealnie komponując się na dachu, jak i elewacji. To technicznie zaawansowany produkt premium, który daje więcej możliwości wykorzystania niż tradycyjna blacha na rąbek. Na czym polega jego fenomen? Innowacyjne wyprofilowanie zamka, maskownica perfekcyjnie dopasowana do jego kształtu oraz specjalnie zaprojektowane leżnie pod wkręty na łączeniach wzdłużnych, sprawiają, że łączenia na dachu są niewidoczne, a całe pokrycie prezentuje się niezwykle harmonijnie. Klasyczna, prosta forma tych paneli sprawia, że idealnie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i zabytkowych budynków. Zaletą Iron Click jest także niska waga paneli, która sprawia, że nie potrzebujemy skomplikowanej więźby, co pozwala zoptymalizować koszty inwestycji.

Blachodachówka – lekkość wizualna

Doskonałą, choć nietypową propozycją pięknego, ale i trwałego pokrycia dla nowoczesnej STODOŁY jest blachodachówka Como, która dzięki płaskiej formie doskonale podkreśla charakter domu. Podwójne wygięcie profilu, podtłoczenia wzdłuż przetłoczeń i podwinięcie dolnej krawędzi arkusza to innowacyjne rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na funkcjonalność i estetykę dachu. Deseń połaci oraz linie przetłoczeń poziomych i pionowych są niezwykle harmonijne, tworząc wspaniałą lekkość wizualną. Do wyboru mamy wersję gładką oraz z mikrofalą. Dodatkową zaletą tej blachodachówki jest szeroka gama kolorystyczna dostępna w kilku powłokach. Podczas budowy nie musimy się także przejmować niedostatkiem zakupionych arkuszy, ponieważ producent oferuje gwarancję powtarzalności koloru nawet, gdy arkusze pochodzą z innych partii materiału.

Co jeszcze znajduje się w ofercie?

Do każdego z pokryć dachowych Budmatu mamy możliwość dobrania dopasowanych wizualnie dodatków, takich jak wiatrownice, gąsiory, podsufitka czy rynny. Po stworzeniu spójnego domu, możemy zająć się ogrodzeniem. Do domu typu nowoczesna STODOŁA idealnie pasuje solidne i trwałe ogrodzenie Variante, które dzięki szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów paneli umożliwia pełną personalizację. Poziome lamele o różnej szerokości i niewielkim rozstawie to uniwersalne rozwiązanie, które świetnie komponuje się z projektami domów w nowoczesnym stylu. Co istotne, całe ogrodzenie mieści się w jednej paczce, w której znajdziesz kompletny zestaw elementów niezbędnych do zbudowania i zamontowania przęsła między słupkami. To oznacza, że możesz przetransportować materiał nawet samochodem osobowym, a montaż wykonasz samodzielnie z pomocą prostej i przejrzystej instrukcji. Różnorodność dostępnych lameli sprawia, że Variante świetnie się sprawdza także jako balkonowa balustrada, przysłona balkonowa czy dekoracja elewacji.

Budmat – wiodący producent

Zamówienie materiałów od jednego producenta jest nie tylko wygodne, ale także pozwala na uzyskanie domu, który prezentuje się wprost perfekcyjnie. Dach, ogrodzenie, rynny, podsufitka, a nawet profile do płyt kartonowo-gipsowych i wzmocnienia okienne – to wszystko znajdziesz w ofercie wiodącego producenta – firmie Budmat. Produkty budowlane wykonane z najtrwalszego materiału na świecie – ze stali są solidne, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki pogodowe. To jakość i bezpieczeństwo na długie spokojne lata.

Interesują Cię produkty z szerokiego wachlarza oferty marki Budmat? Sprawdź zakładkę firmy na łamach nowoczesnej STODOŁY i zdobądź kontakt. Zapraszamy również do śledzenia codzienności świata Budmat na ich mediach społecznościowych – Instagramie, Facebooku oraz Pintereście.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą Budmat.

Telefon: +48 502 197 197
E-mail: kontakt@budmat.com

Siedziba główna w Płocku:

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25
09-407 Płock, Polska

Centrum Dystrybucji Budmat Podhale
ul. Osiedle za Torem 1
34-471 Rogoźnik (k. Nowego Targu)

Centrum Dystrybucji Budmat Kujawy
Aleja Kazimierza Wielkiego 18
87-806 Włocławek

Partner

Budmat