Dalarna Hus

dom szkieletowy w innowacyjnej technologii STEICO

Inspiracje

O partnerze

Skandynawski klimat w polskim domu

Jeśli marzysz o domu, który zapewni Ci komfort, harmonię i szacunek dla środowiska, zapoznaj się z projektem Dalarna Hus. To dom szkieletowy, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność, piękno i funkcjonalność, ciepło i trwałość.

Dalarna Hus to ekologiczny dom, który minimalizuje ślad węglowy i oszczędza energię. Jego ściany są wykonane prawie w całości z drewna – naturalnego i odnawialnego materiału. Drewniana elewacja, konstrukcja i ocieplenie z włókna drzewnego tworzą zdrowy i przyjazny mikroklimat we wnętrzu. Na zewnątrz dom zachwyca swoim niepowtarzalnym charakterem, dzięki zastosowaniu opalanego świerku skandynawskiego w różnych odcieniach. Dom stoi na płycie fundamentowej, która jest jedynym elementem wykonanym z betonu.

Dalarna Hus jest zaprojektowany dla 4-osobowej rodziny, ale możesz go łatwo zmienić według swoich potrzeb i upodobań. Dzięki otwartemu rzutowi i lekkiej konstrukcji ścian działowych, możesz dowolnie kształtować przestrzeń i funkcje domu. Chcesz mieć większe sypialnie czy może dodatkowe pomieszczenie do pracy? Nie ma problemu – Dalarna Hus spełni Twoje oczekiwania.

Dalarna Hus to projekt, który gwarantuje szybki i prosty proces budowy. Spełnia on wszystkie wymagania techniczne i prawne, aby budować dom w procedurze uproszczonej, czyli tzw. „na zgłoszenie”.

Szczegóły oferty

Powierzchnia zabudowy: 69,13 m2
Powierzchnia użytkowa: 89,97 m2 (104 m2 ze skosami)
Wysokość do kalenicy: 7,20 m
Kąt nachylenia dachu: 40 stopni
Zapotrzebowanie energetyczne budynku: poniżej 40 kWh / m2 / rok System budowlany: STEICO
Płyta fundamentowa: Parati Passive 30 (beton minimum C25/30)
Dach solarny: SunRoof
Elewacja: Świerk Skandynawski

Inspiracje