SONTE

Inteligentna folia na każdą szybę

Inspiracje

O partnerze

Dostarczamy nie tylko produkty, lecz także rozwiązania, które odmienią Twoją przestrzeń i zapewnią jej intymność. Nasza misja to wspieranie Ciebie – tworzymy nowoczesne przestrzenie, gdzie estetyka współgra z funkcjonalnością. Rozwiązania oparte na Folii SONTE to nie tylko zabezpieczenie prywatności, lecz także element, który nada zupełnie nowy wymiar estetyce Twojego projektu.

Rozumiemy, że każdy drobny szczegół w Twojej starannie przemyślanej wizji ma ogromne znaczenie. Folia SONTE, to produkt dostosowujący się do istniejącej sytuacji oraz elastyczne narzędzie, które możesz wykorzystać na dowolnym etapie Twojej inwestycji. Niezależnie czy to szyby i przeszklenia w budowie czy już istniejące okna. Przychodzimy do Ciebie z rozwiązaniami, które doskonale łączą tradycję z nowoczesnością. W SONTE wierzymy, że przestrzeń to materia, a Ty jako architekt czy właściciel domu posiadasz moc jej kreowania. Spełniamy Twoje życzenia, tworząc folie w dowolnych, nawet nietypowych kształtach. Bez względu czy to okna okrągłe, trapezowe czy jakiekolwiek inne wieloboki, elastycznie dopasujemy się do Twojego kształtu. Oddajemy w Twoje ręce narzędzie do planowania intymnych, estetycznych i prywatnych przestrzeni. Dla użytkowników, którzy wiedzą, że każdy detal składa się na całość.

Jak działa Folia SONTE?

Folia SONTE działa dzięki ciekłym kryształom. To właśnie one, przy pomocy napięcia elektrycznego są w stanie zmieniać swoje ułożenie zmieniając folie z przezroczystej na matową, zapewniając natychmiastową prywatność. Za pomocą dedykowanego pilota lub naściennego włącznika możesz dosłownie w ułamku sekundy odciąć się od wszystkiego co zakłóca twój spokój. Wścibski sąsiad, ciekawski przechodzień czy każdy nieproszony gość zostanie pozbawiony możliwości podglądania. Jeśli Twój dom działa w systemie Smart Home łatwo możesz zintegrować sterowanie folią. Smart Home i Smart Film do doskonale połącznie.

Zapomnij o przestarzałych rozwiązaniach, takich jak ciężkie, kurzące się zasłony czy nieporęczne żaluzje. Przychodzi nowa era zarządzania prywatnością – nowoczesna i rewolucyjna. A to wszystko dzięki Tobie, który podjąłeś decyzję o zmianie. Oferujemy Ci naszą klasyczną, mleczną wersję – SONTE White, ale także folie w eleganckim czarnym, stonowanym szarym oraz odważnym, wielobarwnym wariancie disco. Wybór należy do Ciebie, bo to Ty jesteś mistrzem swojej przestrzeni.

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem – SONTE Heat Blocker

SONTE jako pierwsza firma na rynku wprowadziła innowacyjny wariant folii ciekłokrystalicznej Heat Blocker która posiada zdolność blokowania do 55% promieniowania podczerwonego (IR), co skutkuje obniżeniem temperatury wewnątrz pomieszczeń nawet o 15C. W rezultacie wnętrza pozostają przyjemnie chłodne, co ma szczególne znaczenie w gorące letnie dni oraz korzystnie wpływa na efektywność systemów klimatyzacyjnych. Dodatkową korzyścią jest oszczędność na rachunkach za energię elektryczną – klimatyzacja będzie służyła jako dodatek, bez konieczności pracy na pełnych obrotach.

Jednak to nie wszystko – SONTE Heat Blocker skutecznie blokuje również 99% promieniowania ultrafioletowego (UV), stanowiącego zagrożenie dla nas, naszych bliskich oraz naszych wnętrz. Dzięki temu zabezpieczeniu unikamy szkodliwego oddziaływania promieni słonecznych, bo to właśnie promienie ultrafioletowe powodują blaknięcie kolorów, niszczenie książek i obrazów a u osób wyjątkowo wrażliwych powodują poparzenia słoneczne mogące prowadzić do chorób skóry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.
Dedykowany Opiekun przedstawi wszystkie możliwości i chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Dołącz do Rewolucji w zarządzaniu prywatnością!
Wybierz SONTE!

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych SONTE – Instagrama, Facebooka, YouTube oraz LinkedIn.

Inspiracje