Nowoczesna stodoła

Granit Naturalny to marka oferująca produkty granitowe dla domu i ogrodu.

Zbudowana na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy o kamieniu naturalnym oferuję szeroki wybór płyt, kostki, schodów, krawężników czy oporników. Duża liczba formatów, kolorów, a także różne rodzaje wykończeń pozwala zaaranżować przestrzeń domu czy ogrodu w wyjątkowy sposób.
 
Granit to kamień naturalny, który posiada wiele zalet. Jest przede wszystkim materiałem naturalnym, wyjątkowo trwałym i odpornym na trudne warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Płyty granitowe świetnie się sprawdzą na tarasach, a także na powierzchniach wewnętrznych. Kostka to doskonały wybór na podjazdy, chodniki czy ścieżki.
 
Produkty granitowe są również łatwe w utrzymaniu czystości. Mają zdecydowanie wyższy poziom plamoodporności niż beton,    a to dzięki małej nasiąkliwości, która w przypadku granitu jest o 10x mniejsza niż produktów betonowych. Do czyszczenia granitu można bezpiecznie używać myjki ciśnieniowej, nie martwiąc się, że uszkodzimy nawierzchnię.
Produkty marki Granit Naturalny można zamówić w sklepie online z dostawą na miejsce inwestycji. Realizowane są również zamówienia indywidualne według założeń Klienta.
 
Więcej informacji na www.GranitNaturalny.pl
 
więcej