Nowoczesna stodoła

Laaph Studio to firma zajmująca się produkcją mebli z litego drewna dębowego połączonego z elementami metalowymi. Jesteśmy kontynuacją projektu John Carpenter INDUSTRIAL. Wszystkie meble zaprojektowane są w naszej pracowni. Realizujemy również zamówienia oraz koncepcje naszych klientów.
 
To jedno miejsce które umożliwia całościowe wyposażenie mieszkania, biura i każdego innego lokalu. W asortymencie posiadamy nowoczesne sofy, krzesła, stoły, komody i wiele innych...
 
Meble, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wybieramy z niezwykłą starannością i dbałością o detale.
 
Wychodząc naprzeciw konkurencji, dążymy do tego, aby zapewnić Państwu wybór pośród mebli najwyższej jakości oraz uniwersalnej stylistyce. Przy wyborze, kierujemy
się dużym międzynarodowym doświadczeniem, znajomością technologii, wyczuciem i wiedzą o aktualnych trendach w branży wyposażenia wnętrz. Realizujemy również przy współpracy z klientem projekty indywidualne.
 
Zapewnienie powyższych potrzeb naszych klientów to nasza misja. W dążeniu do ideału pomaga nam pasja jaką darzymy meble oraz ich rolę w kreowaniu przestrzeni mieszkalnej. Staramy się zaspokoić potrzeby zarówno tych, którzy cenią sobie ponadczasową klasykę jak i tych mających bardziej współczesne upodobania.
 
Stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta, staranną opiekę po-sprzedażową i ciągłe ulepszanie własnych kompetencji.
 
Zapewniamy, że czas poświęcony na wizytę w naszym salonie będzie wykorzystany efektywnie i przyjemnie.
więcej