Nowoczesna stodoła

Tytan Professional. Pewność budowania.

Tytan Professional to polska marka, która od 25 lat wspiera wykonawców, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. W naszej ofercie znajdują się systemy do hydroizolacji i termoizolacji budynków, montażu drzwi i okien czy wykończenia wnętrz.
Jesteśmy marką o globalnym zasięgu, co pozwala nam zdobywać doświadczenie w różnych szerokościach geograficznych. Nasze rozwiązania powstają we współpracy z profesjonalnymi wykonawcami i ekspertami na całym świecie, uwzględniając rosnące wymagania klientów także w zakresie ekologii.
Wykorzystując nasze globalne doświadczenie oferujemy pewność budowania – w każdych warunkach.
Nowoczesne budownictwo opiera się o wykorzystanie najnowszych technologii, które zapewniają możliwie najkrótszy czas pracy, łatwość aplikacji, bezpieczeństwo stosowania, a przede wszystkim energooszczędność powstałych budynków.
Tytan Professional kreuje globalne trendy w obszarze nowoczesnego budownictwa, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla różnych typów zastosowań i potrzeb swoich użytkowników.
 
Szybka renowacja dachu
Czas pracy ma znaczenie zarówno dla wykonawcy jak i dla inwestora. Powłoki dachowe to szczególnie wrażliwy obszar budynku – w przypadku jakichkolwiek nieszczelności i przecieków, naprawa powinna być wykonana szybko i sprawnie, tak by uniknąć uszkodzeń wewnątrz obiektu.
Nowa generacja mas polimerowo – bitumicznych EVOMER to kompleksowy system do renowacji dachów płaskich, stworzony z myślą o krótkim czasie realizacji naprawy. EVOMER nie zawiera rozpuszczalników, co nie tylko zwiększa bezpieczeństwo jego stosowania, ale przede wszystkim znacząco skraca czas schnięcia poszczególnych warstw. Dzięki temu odnowienie powłoki dachowej trwa zaledwie 3 dni. W skład systemu wchodzi grunt, szpachla do napraw ubytków i uszkodzeń oraz powłoka, tworząca finalną warstwę pokrycia.
- Bezpieczne dla termoizolacji
- Łatwe w aplikacji
- Niepalne i bez rozpuszczalników
 
Nowoczesny montaż okien i drzwi
Jednym z podstawowych warunków budownictwa energooszczędnego jest budowa przegród zewnętrznych bez mostków termicznych, które są znaczącym źródłem ucieczki ciepła z każdego budynku. Mostki termiczne powstają w miejscach łączenia różnych elementów przegród zewnętrznych budynku. Łączenia takie posiadają zróżnicowane przewodnictwo cieplne, co przy różnicach temperatur pomiędzy wnętrzem budynku i jego otoczeniem, pozwala na punktowe wychładzanie przegrody. Jednym ze szczególnie newralgicznych punktów budynku jest miejsce osadzenia okien i drzwi.
Energy 2020 to jedyna energooszczędna piana poliuretanowa dedykowana do montażu stolarki otworowej. Skutecznie i trwale eliminuje mostki termiczne. Pozwala zredukować straty ciepła w izolacji stolarki otworowej aż do 60 %.
 
Pianokleje Tytan – technologia przyszłości
Klejenie to jedna z podstawowych czynności przy wykańczaniu wnętrz - kleimy płyty OSB i GK, płytki ceramiczne, parapety i listwy oraz wszelkie elementy dekoracyjne. Zadbaliśmy zatem by proces ten stał się szybki, czysty i łatwy.
Pianoklej uniwersalny 60 Sekund to jedyny na rynku sposób na uzyskanie stabilnej siły klejenia w minutę. Unikalna formuła produktu oparta na bazie technologii TYTACK, umożliwia uzyskanie szybkiego chwytu początkowego już po 60 sekundach. Cechuje się niskim przyrastaniem, które zapewnia stabilność klejonych elementów i zapobiega ich odkształcaniu.
 
Chwyt początkowy już po 60 sekundach
Bez gruntowania
Bardzo duża siła klejenia


 
więcej